Dota 2تحلیل و آنالیزمقالات

بررسی تلنت Omniknight در پچ 7.27C

تلنت Omniknight چی بگیریم؟

قبل از اینکه درباره بررسی تلنت Omniknight در پچ 7.27C صحبت کنیم در مقاله قبلی به بررسی هیروی Omniknight نحوه لول گیری، شناخت کارایی ابیلیتی ها در موقعیت مختلف و همچنین رول مناسب هیرو را بررسی کردیم حتما قبل از این مقاله آن را مطالعه کنید.

شوالیه با مهارت

از لحاظ تلنت ها، هیچ برنده مشخصی در تلنت لول 10 وجود نداره: هردو تلنت توی بازی هاشون خوبن. فقط حواستون باشه که ارتقای Heavenly Grace تاثیر گذاری ریجن این اسپل رو 50% افزایش میده، که تقریبا قابل احترامه(خوبه). پیشنهاد ما این میتونه باشه که تلنت سرعت حرکت رو وقتی که انتظار میره برای تیمتون تانک کنید بگیرید، با کری های آسیب پذیر تر، و برید برای ریجنریشن وقتی که یارایی مثل Sven و Ursa دارید.

رفتن برای تلنت + 70 دمیج توی لول 15 در کل ایده جالبی نیست: به لحاض تکنیکی شما میتونید با Omniknight یه کری اتک زن باشید، ولی با این منطق شما میتونید حتی Crystal Maiden رو هم کری اتکر کنید.
این منطق شاید عیبی نداشته باشه، ولی یه مقدار شرایط باید خاصو غیر عادی باشه تاجواب بده، پس کولداون Purification برای اکثر گیم ها(شما دوستام بگیرید همه گیمها) تلنت بهتریه.

لول 20 وقتی هست که خیلی از پلیرا باید یه تصمیم سخت بگیرن: درحالی که هردو تلنت عالین، شما واقعا نیازی به اسلو اضافه روی Degen Aura ندارید(در صورتی که قوی ترین کری حریف رنج باشه البته). ولی همیشه آماده داشتن Heavenly Grace بلافاصله بعد از اتمامش میتونه توی خیلی از گیم ها بازیرو نابود کنه(برای تیم حریف)، نیازی به اضافه کردن هم نیست که یه Strong dispel(میتونه هیرو رو از هر دیسیبلی نجات بده مشابه Press the Attack) داره این اسپل.

در نهایت لول 25، در واقع توی این نقطه از گیم تیم دشمن به احتمال زیاد یه راه برای dispel کردن Guardian Angel داره، پس احتمالا هیل قابل اعتماد تر و تاثیر گذارتر گزینه بهتریه. همچنین از نظر وینریت هم این تلنت وینریت بالا تری داره(گرچه توی بعضی بازی های رنک پایین و خیلی پایین کسی dispel نمیاره پس ممکنه تلنت کولداون لول 6 خیلی موثر واقع بشه، اینو خودتون باید تشخیص بدین تو بازیتون)

حرف آخر

در کل میشه گفت که این هیرو داره یه کامبک رو به متا تجربه میکنه، و تقریبا میشه پیشنهادش کرد که پلی بدینش، به خصوص با رشد زیاد کری های نزدیک زن، و همینطور آرومتر شدن بازی ها و نبود نیاز به فایت های مداوم و پشت هم توی اوایل بازی.
آیا این هیرو به درد هر بازی میخوره؟ احتمالا نه، ولی اگر که بقیه تیمتون مقدار مناسبی catch و disable داره و همینطور کری های طماع و آسیب پذیری هم دارین، اون خیلی قوی خواهد بود، به خصوص توی بازی های Public که ساپ ها آیتم دفاعی و سیو نمیخرن و دوست هم ندارن که پیک اول بازی باشن.

منبع:دوتاباف

امتیاز کاربران: هنوز امتیازی ثبت نشده!
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن