Dota 2اخبارمصاحبه

دندی چرا تیمش نتیجه نگرفت

دندی در مورد نتایج کم فروغ فهرست B8 Esports برای Dota2 اظهار نظر کرد: در پادکست کانال تیم، وی خاطرنشان کرد که تیم به طور مداوم روی این بازی کار می‌کرد، اما نتایج قبلی فشار زیادی به روستر تیم وارد می‌کرد. لیدر تیم افزود که اکنون B8 شروع به بررسی نامزدها برای تعویض خواهد کرد.

طبق گفته دندی، در ابتدا B8 Esports در برخی مسابقات پتانسیل نشان می‌داد که در نهایت آن را از دست داد. با این حال، پس از یک سری شکست، این ترکیب اعتماد به نفس خود را از دست داد.

“ما بد بازی می‌کنیم ، دیگر  چطور می‌توان این موضوع رو توضیح داد؟ من به یاد ندارم که تا به حال همچین اتفاق افتاده باشد. یعنی این وضعیت بسیار شرم آور است. هرگز چنین نتایج منزجر کننده‌ای صورت نگرفته. واضح است که ما در این حالت بیکار ننشسته ایم، سعی کردیم به نوعی آن را برطرف کنیم.

در ابتدا هرچند شکست داشتیم اما در این مسابقات ما جنگیدیم و بسیار نزدیک به پیروزی بودیم. البته … لحظاتی اتفاق افتاد که ما کاملاً غیرقابل توصیف اوج گرفتیم. برای مثال ، در مسابقه با ViKin.gg بسیار ناراحت کننده بود. پس از آن ، ما فقط یک موجی سوار شدیم که هنوز نمی‌توانیم از آن خارج شویم. ما شروع به از دست دادن همه چیز کردیم. “من احساس می کنم که بچه ها ایمان خود را از دست داده اند: بین خودشان ،بین یکدیگر و  که مهمترین آنها خودشان است.”

Dendi افزود: این تیم از کار روی خطاها دست کشید اما نتایج مطلوب را به دست نیاورد. اکنون B8 Esports تصمیم گرفته است تا به روشهای رادیکال تری برای حل مسئله روی آورد.

دانیل دندی ایشوتین:

ما سعی کردیم همه اینها را برطرف کنیم. ما [هر روز] بدون استراحت کار می کردیم و این نیز ممکن است تأثیر بگذارد، زیرا ما یک روز مرخصی نداشتیم. هر روز جمع می‌شویم، تمام روز می‌نشینیم، بازی می‌کنیم بازی می‌کنیم، رقبا رو بررسی می کنیم، Replay ها را تماشا می کنیم، تمرین بازی در لاین می‌کنیم، در مورد همه چیز پشت سر هم صحبت می‌کنیم. هم در مورد بازی ها و هم اینکه در آنجا چه چیزی باید تغییر کند. سپس به نظر می‌رسد چیزی تغییر می‌کند، اما این تعداد شکست، هنگامی که شما یک قدم از پیروزی فاصله دارید، ناسزا می‌گوید.

این وضعیت همه‌ی ما را در وضعیت بسیار منفی قرار داده است. شاید کسی در جای من تصمیماتی را خیلی سریعتر بگیرد، اما از دید من اگر مشکلی پیش آمد، شما باید سعی در حل داشته باشید. ما واقعاً سعی کردیم، به دنبال گزینه‌های مختلف رفتیم که کار نمی کند. هنگامی که حل مشکل غیرممکن است، باید تغییراتی جدی ایجاد کنیم.

دندی گفت که در آینده ای نزدیک B8 Esports تست بازیکنان برای همه موقعیت ها را آغاز می کند. این تصمیم توسط کلیه اعضای ترکیب حمایت شد.

دندی :

وی گفت: “ما این توانایی را نداریم که به دقت انتخاب کنیم، کسی را آزمایش کنیم. ما باید به سرعت گزینه هایی را پیدا کنیم که مناسب ما باشد. در یکی دو هفته دیگر ، سعی خواهیم کرد تیم را در اسرع وقت به حالت عادی برگردانیم. بیایید گزینه های مختلف بازیکنان را آزمایش کنیم. من این را به همه گفتم. این با توجه به آنچه با ما اتفاق می افتد کاملاً طبیعی است. ”

در تاریخ 28 آوریل ، B8 Esports 11 بازی پشت سر هم از دست داد. از 24 ام ، این تیم در پوزیشن 4 با استندین بازی می‌کند. دندی توضیح داد که KingR به دلیل شکستهای مکرر از نمایندگی این تیم خودداری کرد.

امتیاز کاربران: 4.56 ( 5 رای)
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن