Dota 2مقالات

رازهای پشت پرده عکسی در دوتا2

شرکت Valve برای ما رازهای پشت پرده عکسی در دوتا2 داشته که ما بی خبر بودیم تا اینکه طی پستی از جیکوب یا همون Maelk پلیر قدیمی فهمیدیم که مربوط به Maelk Award: 0/20/21 هستش که مربوط به بازی EG با Mousesports هستش که Maelk یار EG با وجود همچین آماری می برن بازی رو و این ی رکورد میشه و تبدیل به یک #meme خاص در سالهای گذشته.

Maelk Award: 0/20/21
پلیر Maelk با بازی Venomancer ، بازی را با آمار 0/20/21 به پایان رساند ، در حالی که برنده بازی شدن. یجور ضرب المثل شده با یک استت شخمی ی بازی رو وین کنی میگن Maelk Award بهش بدین.

Great Bash

اون 10%+7%= 100% مربوط به ابیلیتی Great Bash هیروی Spirit breaker هستش که 17% ولی یجورایی به قول اون آقاهه تو برنامه 90 میگفت بالای 100٪ هستش

Xboct=4

یکی دیگه از این موارد حضور اسم Xboct=4 هستش. اون ۴ اشاره داره به یکی از تورنومنت ها توی سال ۲۰۱۳ که تیم کستری اون دوره به این پلیر نمره ۴/۱۰ رو داد و از اون به بعد این پلیر خیلی مورد تمسخر گرفت به طوری که هر وقت اشتباهی میکرد xboct 4 صداش میکردن

valve 3

پایین سمت چپ هم یه مجموعه رو نشون میده که n اون برابر با ۳ میشه که عدد مورد علاقه valve هست.

3154

توی بخش پایین سمت راست هم یه ماتریکس وجود داره.
[۴,۵] × [۴] [۳.۱۴] × [۳] جواب این ماتریکس [۳۱,۵۴] خواهد شد که اشاره به یه بازی ۴ سال پیش بین secret و newbee داره توش newbee برنده میشه.
نکته اون بازی اینجا بود که اعداد ۳۱۵۴ به طور ناگهانی توسط kaka توی چت all فرستاده میشن. بعدا پلیر ها یه تئوری خیلی عجیب مطرح کردن که این تصادفی نبوده و در واقع یه پیام برای نفوذی چینی secret یعنی EE بوده. منظور اون اعداد هم این بوده: ۵ تا پلیرتون رو بفرستید سمت ما تو دقیقه ۳۱. ۴ نفر خواهند مرد.

امیدوارم از رازهای پشت پرده عکسی در دوتا2 لذت برده باشید.

امتیاز کاربران: هنوز امتیازی ثبت نشده!
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن