Dota 2مسابقات

مسابقات P.E.S.C ماه چهارم فصل اول

برند P.E.S.C برگزار کننده مسابقات Esports در ایران که در حال حاضر در دو رشته Dota 2 و CS:GO ایونت برگزار می‌کند. مدیریت اجرایی بخش Dota 2 برعهده ی مجموعه Dota 2 Live است. این مسابقات در رشته دوتا 2 در چهار ماه که هر پنجشنبه و جمعه ی آخر هر ماه بر روی تیکت پروفشنال برگزار می‌شود. ایونت با ورودی پایین و جوایز مناسب سعی دارد در ارتقای صنعت گیمینگ ایران گام بردارد. مسابقات P.E.S.C ماه چهارم فصل اول با شرکت 16 تیم که اکثر تیم های مطرح کشور همچون Merit، Rerise، K.O، Team Asghar و Team Immortals برگزار شد. فرمت مسابقات بصورت تک حذفی و Bo3 بود. حضور تیم های تقریبا سطح بالا باعث افزایش هیجان و جذابیت های این دوره از مسابقات شده بود تا جایی که هر مسابقه از دور یک هشتم خود میتوانست یک فینال جذاب محسوب شود. تیم Merit با شکست تیم های Salazar، Asghar و K.o که خود این تیم حذف کننده تیم Rerise بود به فینال رسید از طرفی تیم Cow geniuses با پشت سر گذاشتن تیم های On fire، Death wish و team immortals که پلیرهای بسیار جوان و با استعدادی داشتن تونستن خودشون رو به فینال برسونن دو تیم فینالیست به دلیل اوضاع بد اینترنت و شرایط جوی بدی که اختلالاتی در نت بوجود آورده بود با هماهنگی برگزارکنندگان مسابقات P.E.S.C بازی ها شنبه ساعت 9 همراه با کست فارسی و انگلیسی برگزار شد.

براکت مسابقات P.E.S.C

در بازی اول ما از تیم Merit هیروی Meepo رو برای پلیر Pastil دیدیم. پیک خوبی بود استارت بازی رو هم خوب شروع کرد و Net worth خودش رو جلو انداخته بود. توی Early Game تونستن kill بگیرن و در laning stage قوی عمل کردن. اما اتفاقی که افتاد تیم Cow geniuses پیک های قوی مثل Necro و Kunkka داشتن. به علت وجود Sp هم امکان بالایی برای گنگ کردن داشتن. لاین آفلین که BB و Kotl بود در اول بازی عمکرد خوبی نداشتن اما با جوین های نکرو تونستن به بازی برگردن و در کل با جلو افتادن در نت ورس از میپو تونستن بازی رو در نهایت به نفع خودشون به پایان برسونن.

فینال بازی اول مسابقات P.E.S.C

در بازی دوم استراتژی تیم ها برعکس گیم اول بود. تیم Merit احتیاج داشت بازی طولانی بشه و تیم CG نیاز به فست پوش داشت.تیم Merit نیاز به ایجاد اسپیس فارم برای پاستیل با AM مید لینش داشت. ولی تیم CG باز هم عمکلرد بهتری داشت و تونست به سرعت با گرفتن تاورها کنترل مپ رو به دست بگیره. حتی کریپ کات کردن و اسپلیت پوش های پاستیل هم نتونست جلوی پوش های High ground تیم CG رو بگیره. تیم CG هم به علت داشتن پاگنا پوش خوبی رو در High ground تونست داشته باشه و در نهایت در حدود دقیق 22 و 23 تیم Cow geniuses موفق شد بازی دوم رو هم به نفع خودش تموم کنه.

فینال مسابقات P.E.S.C ماه چهارم

تیم Cow geniuses قهرمان این ماه مسابقات P.E.S.C شدند بهشون تبریک می‌گیم و پلیر morteza “sanderth” amini به عنوان برترین بازیکن تورنمنت شدند به ایشون هم تبریک میگیم.
براکت نهایی مسابقات P.E.S.C

اعضای تیم Cow geniuses به ترتیب رول:
morteza “sanderth” amini
Mohamadreza ” Zoom-ZigZag ” behzadi
ali ” furion” Mohamadi
Ehsan ” SunDArK” Shahriyari
Moein ” Cold- ” Rasolpour

قهرمان مسابقات P.E.S.C
اطلاعات ماه پنجم به زودی در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. منتظر حضور گرمتان هستیم…

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن