Dota 2مصاحبه

مصاحبه DM بعد از شکست TP

پلیر DM در مورد اعلام مربی: "ما بهش نزدیک شدیم و گفتیم:" این نظراتو بخونید ، اینا خیلی خنده دارن ""

پس از شکست Thunder Predator در ESL One Fall 2021 پلیر Dmitry DM Dorokhin آفلینر VP برای مصاحبه به استودیوی تجزیه و تحلیل انگلیسی زبان پیوست. در طول مصاحبه، درباره مسئولیت های مربی جدید تیم و همچنین در مورد علاقش به خواندن نظرات در مورد تیم صحبت کرد.

درباره آماده شدن برای D2021

در این مسابقات ، ما چندین نفر رو جذب کردیم تا با ما کار کنند. Boo1k مربی و مدیر ورزشی ما است. […] من فکر می کنم ما اکنون بسیار سخت تر کار می کنیم. امیدوارم در مسابقات LAN موفق باشیم.

DM کاری که مربی جدید Virtus.pro انجام می ده چیه؟

اکنون Boo1k برنامه طراحی ما است. قبلاً Nightfall با Save- درفت می کردن ، اما اکنون Boo1k این کار رو با Nightfall انجام میده. در مرحله درفت به سادگی جایگزین Save- میشه. Boo1k هیروها رو با هر کس انتخاب می کنه و بلافاصله قبل از بازی، هر دو درفت بازی رو آماده می کنه. […]

در حال حاضر ما اطلاعات زیادی در مورد بازی از مربی خود Boo1k میگیریم. ما این موارد رو در تمرینات رسمی آزمایش می کنیم. من فکر می کنم با گذشت زمان به دستاوردهای بیشتری خواهیم رسید ، چرا که حالا فقط یک هفته اس که با Boo1k به عنوان مربی کار می کنیم.

درباره مدیر ورزشی

این شخصی است که می گوید ما در این زمان از خواب بیدار بشیم ، در این زمان صبحانه بخوریم ، بعد زمان مشخصی رو برای تمرین اختصاص میده و بعد در زمان معینی کل تیم رو در یک اتاق استراحت جداگانه جمع می کنیم، جایی که با ما در مورد دوتا صحبت میکنه. اون نظم و انضباط رو برای بهبود کارایی همه کارها حفظ می کنه. او یک بسکتبالیست حرفه ای سابق هستش، بنابراین در این نوع کارها مهارت داره. در ورزش های کلاسیک، ورزشکاران از یازده سالگی شروع به کارهای مشابه این می کنن.

درباره سالن آموزشی در bootcamp

ای کاش اینجا یک اتاق تمرین وجود داشت، اما ما از شهر دور هستیم، بنابراین اتاقی نداریم که با وزنه ورزش کنیم و ماهیچه های خودمونو کشش بدیم.

بعد از ورزش استراحت می کنید؟

هرکس کار متفاوتی انجام میده: تماشای فیلم ، گوش دادن به موسیقی … خیلیامون فقط رنک میریم، توی اتاق استراحت، استراحت می کنیم. تقریباً همه نظرات سایت های روسی زبان رو میخونیم ، چرا ک بعضی از مردم چیزهای بسیار خنده دار می نویسن. تماشای فلیم شدن ما یا چیزهای دیگه فقط سرگرم کننده اس. حیلی از نظرات بسیار کنایه آمیز هستش. وقتی این نظراتو می خونیم لذت می بریم. در اروپا ، اونا اغلب چیزی مثل “poggers آنلاین” یا “LAN kekw” می نویسن. در روسیه ، این بسیار بهترئه. اینجا بیشتر شبیه یک کمدی یا استندآپ با فلیم هستش. بنابراین سرگرم کننده اس. من فکر نمی کنم هیچ یک از ما نسبت به چنین چیزهایی حساس باشیم. همه از خوندنش لذت می بریم. وقتی مربی رو اعلام کردیم ، همه در روسیه از او متنفر بودن. حدود 90 درصد مربی ما فلیم شد – ما به سمتش رفتیم و گفتیم: “این نظراتو بخونید ، اونا بسیار خنده دار هستن.”

نظر شما در مورد پلیر DM چیه بنظرتون اونا میتونن در سطح Lan هم موفقیتی کسب کنن یا محدود به آنلاین هستش؟

امتیاز کاربران: هنوز امتیازی ثبت نشده!
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن