Underlords

معرفی آندرلردها Underlord Hobgen و Enno

Underlord Hobgen

Underlord Hobgen و Enno دو تا از چهار اندرلرد این بازی هستن که هر کدام جداگانه دارای ۲ Build مختلف هستن، ما اینجا می‌خواهیم Pasive Ability و Active Ability های مختلف این دو اندرلرد را برای شما توضیح دهیم.

Hobgen
Arson Afficinado
یک اندرلورد Ranged-based اتش افروزه ، Hobgen از به اتش کشیدن نیروهای حریف لذت می‌بره .
Passive Ability
اتک او دشمناشو به مدت ۳ ثانیه به اتش میکشه که به مقدار ۲.۵٪ از کل Hp شون بهشون Damage وارد میشه .

Underlord Hobgen

Build High Damage Dealer

Implosion
او یک گلوله اتشین سمت یک دشمن پرتاب می‌کند که به مقدار ۷۰۰-۱۷۰۰ Damage وارد می کنه که اگه اون دشمن در مجاورش دشمنای دیگه ای هم باشن این Damage به طور مساوی بینشون تقسیم می‌شه و همشون به اتش می‌کشونه .
Friendly Fire
رفیقای Hobgen به تعداد 8 بمب روی Board پرتاب می‌کنن که اگه به دشمن برخورد کنه به مقدار ۲۱۰-۵۰۰ Damage بهشون وارد میشود.

Build Support Damage Dealer

Shockwave
او یک گلوله اتشین سمت دشمن پرتاب می‌کند که به دشمن به مقدار ۴۰۵-۱۰۸۰ Damage وارد می‌کنه که این Damage هم اگه نیروهای مجاور وجود داشته باشن به طور مساوی بینشون تقسیم میشه و همشونو به مدت ۱.۵ ثانیه Stun می کنه و به اتش میکشونه .
Let’s Go Crazy
بعد از Active شدن این Abilityتمام نیروهای خودی به مقدار ۳۵-۹۰ Attack Speed میگیرن و خوده Hobgen Attack Range زیاد میشه که کل Board را در بر میگیره و Hobgen به طور مداوم Target Attack شو عوض می‌کنه تا نیروهای دشمنو به اتش بکشونه .

Underlord Hobgen
Friendly Fire

خب حالا ما اطلاعات کلی درباره Underlord Hobgen میدونیم حالا وقتشه درباره آندرلردز بعدی اطلاعات کسب کنیم.

Underlord Enno

Enno
Scavenger King
یک اندرلورد خطرناک Range , به طور مداوم در اطرف Borad میپره و دشمنای خودشو مسموم میکنه .
Passive Ability
Escape Artist
هر بار که Hp Enno کمتر از ۷۵/۵۰/۲۵٪ بشه اون از Board فرار میکنه ، تمام اثرات منفی رو از رو خودش پاک می‌کنه و در جای دیگری روی Board ظاهر میشه ، لحظه فرود اگر دشمنی کنارش باشه به مدت ۱.۵ ثانیه Stun می شه.

Underlord Enno

Build Healin’ N’ Stealin

Dr. Enno’s Soothing Balm
او به هوا میپره و دارت سمی سمت ۳-۵ دشمن که باهاش ۳ cell فاصله دارن پرت می‌کنه و انها رو مسموم میکنه ، دکتر Enno تمام نیروهای خودشو Heal می کنه به خصوص اونی که بیشتر از همه Damage خوردرو اول ۳۰-۶۰ Heal می کنه سپس به صورت پیاپی نصف همون مقدار بقیه نیروهاشو Heal می کنه .
Yoink!
در شروع مبارزه Enno از دشمن Item میدزده که دارای کمترین Tier هست ( راجبه Tier item بدن توضیح میدیم ) . و در ادامه مبارزه هر بار که یک دشمن میمیره اگه Item بهتری داشته باشه Enno اون Item برا خودش برمیداره . در انتهای راند هم Item ها برمیگرده دست صاحب های اصلیشون .

Build Rabid Furball

Death Spin
او به هوا میپره دارت سمی سمت ۳-۵ تا دشمن که باهاش ۳ Cell فاصله دارن پرت میکنه و رو انها poison Stack می‌کند که به مقدار ۲۵-۴۵ physical Damage وارد می‌کند به ازای هر Stack .
All Out Attack
یک حمله همه جانبرو شروع می کنه ، رو همه دشمن ها ۳ تا Poison Stack اضافه می‌کند که به مقدار ۵۰-۱۷۵ Physical Damage وارد می‌کند و همه دشمنارو به مدت ۱،۵ ثانیه Stun میکنه .

Underlord Enno
All Out Attack

امیدواریم اطلاعاتی که در مورد Underlord Hobgen و Enno  براتون آوردیم براتون مفید بوده باشه.

امتیاز کاربران: هنوز امتیازی ثبت نشده!
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن