Underlordsآموزش

معرفی Alliance ها و خصوصیتشان قسمت 2

بازی Underlords دارای ۲۶ Alliance مختلف هست که هر کدام جداگانه دارای خصوصیت و توانایی‌هایی هستن که با فعال شدنشان در بازی به هیرو شما داده می‌شود. ما می‌خوایم در اینجا معرفی Alliance ها و خصوصیتشان قسمت 2 را شرح دهیم.

Brawny

هیروی Brawny به ازای هر Kill که می‌گیرن به Hp شان اضافه می شود که مکانیزم به صورت دقیق در زیر شرح داده شده:

اگه هیرو Brawny شما ۱ ستاره باشه در ازای هر Kill به مقدار [ ۵ ، ۱۰ ] به Hp هیروهای Brawny اضافه می‌کند.
۲ ستاره به مقدار ۲ برابرش یعنی به مقدار [ ۱۰ ، ۲۰ ] اضافه می‌کند .
۳ستاره به مقدار ۴ برابرش یعنی به مقدار [ ۲۰ ، ۴۰ ] اضافه می‌کند .

Magus

یکبار در هر راند وقتی هیروی Magus جونش کمتر از ۵۰٪ برسد، ضد ضربه خواهد شد و نمی تواند اتک بدهد به مدت ۳ ثانیه. در بازی ۱ هیرو Magus وجود دارد.

Knight

اگر هیروهای Knight به فاصله ۱ cell از همدیگر باشن و Attack وارده از دشمن از روبه روشون باشه هیروهای Knight به میزان [ ۱۵ / ۲۰ / ۲۵ ] ٪ Physical و Magical Damage کمتری دریافت می‌کنن. این Alliance دارای ۳ ستون ۲ تایی است، شما حداقل به ۲ ، ۴ یا حداکثر به ۶ هیروی Knight نیاز دارین تا تاثیرات این Alliance فعال شود. در بازی به تعداد ۷ هیروی Knight وجود دارد.

معرفی Alliance ها و خصوصیتشان قسمت 2

Poisener

هر اتک نیروهای Poisoner روی دشمن Poison Stack می کند، نیروهای دشمن به ازای هر Stack به مقدار ۷ تا Attack Speed از دست می دهند. در بازی ۵ هیروی Poisoner وجود دارد.

Brute

هر وقت یک هیروی Brute به دشمن Attack وارد کند به میزان [ ۳۰ / ۶۰ ] ٪ Damage Debuff منفی به مدت ۴ ثانیه رو دشمن اعمال می‌کنن که به میزان [ ۸۰ / ۱۵۰ ] تا Damage به انها وارد می کند. هیروهای Brute ترجیح می‌دهند که به دشمنی Attack بدن که این Debuff روشون اعمال نشده. این Alliance دارای ۲ ستون ۲ تایی است، شما حداقل به ۲ یا حداکثر به ۴ هیروی Brute نیاز دارین تا تاثیرات این Alliance فعال شوند. در بازی به تعداد ۵ تا هیروی Brute وجود دارد.

Spirit

وقتی یک هیروی Spirit از Spell خودش استفاده کنه وارد حالت شارژ شده می‌شود، وقتی ۳ تا هیروی Spirit وارد این حالت بشوند اونا تکنیک ممنوع مثلثی ضربه زدنو انجام می دهند‌، که هر کدوم به میزان ۲۲۵ تا Magical Damage به تمام نیروهای دشمن که وسط این مثلث باشن Damage وارد می‌کنن و هر کدوم اثر Elemental خودشونو (Break,Silence,Fire,Disarm) رو دشمن اعمال می‌کنن. این Alliance دارای یک ستون ۳ تایی است، شما فقط به ۳ تا هیرو از این Alliance نیاز دارین تا تاثیر اون فعال بشود. در بازی به تعداد ۴ تا هیروی Spirit وجود دارد.

معرفی Alliance ها و خصوصیتشان قسمت 2 Spirit

امیدواریم از معرفی Alliance ها و خصوصیتشان قسمت 2 راضی بوده باشید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن