Underlordsآموزش

معرفی Alliance ها و خصوصیتشان قسمت 2

بازی Underlords دارای ۲۶ Alliance مختلف هست که هر کدام جداگانه دارای خصوصیت و توانایی‌هایی هستن که با فعال شدنشان در بازی به هیرو شما داده می‌شود. ما می‌خوایم در اینجا معرفی Alliance ها و خصوصیتشان قسمت 2 را شرح دهیم.

Brawny

هیروی Brawny به ازای هر Kill که می‌گیرن به Hp شان اضافه می شود که مکانیزم به صورت دقیق در زیر شرح داده شده:

اگه هیرو Brawny شما ۱ ستاره باشه در ازای هر Kill به مقدار [ ۵ ، ۱۰ ] به Hp هیروهای Brawny اضافه می‌کند.
۲ ستاره به مقدار ۲ برابرش یعنی به مقدار [ ۱۰ ، ۲۰ ] اضافه می‌کند .
۳ستاره به مقدار ۴ برابرش یعنی به مقدار [ ۲۰ ، ۴۰ ] اضافه می‌کند .

Brawny

Warlock

هر وقت یکی از هیروهای Warlock از Spell خودش استفاده کنه، با یکی از نیروهاتون که دارای کمترین Hp در حین انجام Battle است به مدت [ ۲ / ۲.۵ / ۳ ] ثانیه Link می شود. این دو هیروی Link شده به میزان [ ۵۰ / ۶۰ / ۷۰ ] ٪ از Damage که وارد می‌کنن، همدیگرو Heal می کنن. این Alliance دارای ۳ ستون ۲ تایی است، شما حداقل به ۲ ، ۴ و یا حداکثر به ۶ هیروی Warlock نیاز دارین تا تاثیرات این Alliance فعال شوند. در بازی به تعداد ۶ تا هیروی Warlock وجود دارد .

Warlock

Knight

اگر هیروهای Knight به فاصله ۱ cell از همدیگر باشن و Attack وارده از دشمن از روبه روشون باشه هیروهای Knight به میزان [ ۱۵ / ۱۹ / ۲۳ ] ٪ Physical و Magical Damage کمتری دریافت می‌کنن. این Alliance دارای ۳ ستون ۲ تایی است، شما حداقل به ۲ ، ۴ یا حداکثر به ۶ هیروی Knight نیاز دارین تا تاثیرات این Alliance فعال شود. در بازی به تعداد ۷ هیروی Knight وجود دارد.

Knight

معرفی Alliance ها و خصوصیتشان قسمت 2

Insect

عنکبوت‌ها به تعداد [ ۶ / ۱۲ ] از گوشه‌های Board وارد Battle می شوند. نیروهای دشمن قادر نیستن انها را نشانه بگیرن واسه Attack دادن، این عنکبوت‌ها Damage کمی وارد میکنن و با کمترین Damage که بهشون وارد بشه میمیرن ( Damage های Aoe , Splash و غیره).نیروهای دشمن که توسط این عنکبوت‌ها مورد Attack قرار گرفته میشن به میزان [ ۲۰ / ۴۰ ] ٪ در مدت ۰.۵ ثانیه شانس دارن که Attack شون miss بشود. وقتی تمام عنکبوت‌ها بمیرن دوباره به همون میزان اولیه عنکبوت وارد Battle می شود. این Alliance دارای ۲ ستون ۲ تایی است، شما حداقل به ۲ یا ۴ تا هیروی Insect نیاز دارین تا تاثیرات این Alliance فعال شوند. در بازی به تعداد ۴ هیروی Insect وجود دارد.

Insect

Brute

هر وقت یک هیروی Brute به دشمن Attack وارد کند به میزان [ ۳۰ / ۶۰ ] ٪ Damage Debuff منفی به مدت ۴ ثانیه رو دشمن اعمال می‌کنن که به میزان [ ۸۰ / ۱۵۰ ] تا Damage به انها وارد می کند. هیروهای Brute ترجیح می‌دهند که به دشمنی Attack بدن که این Debuff روشون اعمال نشده. این Alliance دارای ۲ ستون ۲ تایی است، شما حداقل به ۲ یا حداکثر به ۴ هیروی Brute نیاز دارین تا تاثیرات این Alliance فعال شوند. در بازی به تعداد ۵ تا هیروی Brute وجود دارد.

Brute

Spirit

وقتی یک هیروی Spirit از Spell خودش استفاده کنه وارد حالت شارژ شده می‌شود، وقتی ۳ تا هیروی Spirit وارد این حالت بشوند اونا تکنیک ممنوع مثلثی ضربه زدنو انجام می دهند‌، که هر کدوم به میزان ۲۲۵ تا Magical Damage به تمام نیروهای دشمن که وسط این مثلث باشن Damage وارد می‌کنن و هر کدوم اثر Elemental خودشونو (Break,Silence,Fire,Disarm) رو دشمن اعمال می‌کنن. این Alliance دارای یک ستون ۳ تایی است، شما فقط به ۳ تا هیرو از این Alliance نیاز دارین تا تاثیر اون فعال بشود. در بازی به تعداد ۴ تا هیروی Spirit وجود دارد.

معرفی Alliance ها و خصوصیتشان قسمت 2 Spirit

امیدواریم از معرفی Alliance ها و خصوصیتشان قسمت 2 راضی بوده باشید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن