Dota 2

بررسی 2 aghanim موثر و کمتر شناخته شده در رول های core

در پچ 7.22 آپگرید aghanim برای همه ی هیرو ها به بازی اومد. بعضی هاشون فوق‌العاده بودن و سریعا نرف شدن. در مورد بقیشون هم ملت رو ول کردن تا خودشونو بدرن.

‏aghanim scepter یه آیتم منحصر به فرد توی دوتا است که الان هر هیرویی یه دلیلی برای خریدنش داره. بعضی هیرو ها اول میخرنش، بقیه هم کلن ندیده میگیرنش. بعضی ها تحت شرایط به کار میان و بقیه برای هیرو لازم هستن تا به درستی عمل کنن. در این مطلب، میریم برای بررسی 2 aghanim موثر و کمتر شناخته شده رول های core بپردازیم.

natures prophet:

natures prophet
wrath of nature
aghanim برای NP دمیج اولیه wrath of nature رو افزایش میده.
هر وقت یه یونیت تا چند ثانیه بعد از برخورد اولتش بمیره یه ترنت به جاش spawn میشه و همچنین در صورت کشتن یه هیرو هم یه ترنت بزرگتر میاد که دمیج و جون بیشتری داره.

 

این هیرو توی فضا ایجاد کردن و پوش دادن لین ها متخصصه. آقانیم این قابلیت رو به طرز ظالمانه ای تقویت میکنه. بازی کردن جلوی natures prophet وقتی که اون تنها هدفش پوش دادن لین هاست تا حداکثر فشار رو بزاره و بازی رو تموم کنه خیلی اعصاب خورد کنه. این آپگرید آقانیم برای nature یعنی لین ها تا زمانی که ابیلیتی هست اگر که راهی برای مقابله باهاش نداشته باشید به پوش شدن ادامه میدن. تقریبا شبیه به از دست دادن یه barracks هست، لین ها همیشه پوش خواهد بود.

Lone Druid:

Lone Druid
خرس رو قادر میسازه تا بتونه با هر فاصله ای از Lone Druid بتونه اتک بده همچنین از مردن خرس در صورت مرگ Druid جلوگیری میکنه این ارتقا در اصل 2 هیرو رو ایجاد میکنه. spirit bear لون دروید معمولا حامل همه آیتم هاست، پس وقتی که چندتا آیتم براش ببندین میتونید باهاش بدون هیچ افساری تو مپ بچرخید.

این قابلیت split push رو برای شما به وجود میاره که فقط تعداد محدودی از هیرو ها دارند. اگه یکی از لین هاتون پوش خورده باشه و شما با تیمتون در حال پوش دادن یه سمت دیگه زمین باشین، spirit bear میتونه با travel boots بره تو و دمیج خیلی زیادی به تاور 3 و 4 وارد کنه. وقتی هم تلپورت کنند که جلوشو، بگیرند lone druid میتونه خرس رو Return کنه، انگار که هیچ اتفاقی نیوفتاده.

امتیاز کاربران: هنوز امتیازی ثبت نشده!
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن