Dota 2تحلیل و آنالیز

تحلیل و آنالیز TNC در سه بازی گروهی که باخت

TNC از 4 بازی 3 بازی مقابل Geek Fam و Reality Rift را از دست داد. هر دو مسابقات Bo2 بودند و این TNC را در معرض خطر عدم موفقیت در صعود بهDream League 13 قرار داده بود.

هر سه بازی که TNC از دست داد رو در این مقاله براتون یه تحلیل ریز میگیم که از چند و چون چرایی باخت قهرمان میجور مطلع بشید.

بازی 2

Geek Fam تیم TNC رو وقتی که لست پیک Razor برداشت، سورپرایز کرد زیرا TNC احتمالاً انتظار داشت که Dragon Knight در میدلین بازی کنه. Outworld Devourer لاین مید مقابل Razor رو از دست داد و لاین آپ تیم Geek Fam به اونا کمک کرد تا در اسرع وقت با پوش کردن بازی رو تموم کنن.

Reality Rift vs TNC Predator g1

TNC با early game خوبی که داشت تونست Meepo رو شات دان کنه اما Reality Rift وقتی دید حریف داره سعی می کنه با gank اونا رو گیر بیاره، پیروزی خودشونو Secure کرد؛ در اون لحظه Reality Rift در حال انداختن تاور 2 بالا بود و TNC تصمیم گرفت از طریق جنگل با سایه مهتاب (Moonlight Shadow) میرانا گنک کند. ظاهراً این نوع گنک کردن متداولِ و بیشتر تیم ها در مسابقات برای کانتر کردن این نوع گنک آماده هستند. ابلیتی Earthbind هیرو Meepo در دیزِیبل (disable) کردن Morphling به راحتی موفق شد چرا که او BKB نداشت و TNC به مقدار کافی AOE damage برای Meepo نداشتن تا بازی رو به چرخونن.

Reality Rift vs TNC Predator g2

TNC هوشمندانه Meepo رو در این بازی بن کرد اما اونا تصمیم گرفتن کمبوی Range با همکاری Drow Ranger اجرا کنند که در پچ جدید چندان قدرتمند نیست. Drow مزیت رنج جهانی ( global range advantage) رو فراهم نمی‌کنه از این رو مجبوره هر زمان که تیم به bonus نیاز داشته باشه به هم تیمی‌های خود نزدیک بشه اما این کاره دشواریه. بنابراین در این پچ اگر تیمی از durability و mobility دوری کنه و به قدرت اتک با کلیک راست روی بیاره، این براش یک نقطه ضعف بزرگ محسوب میشه. این دقیقاً اتفاقی که افتاد، Reality Rift از durability و mobility بسیار بیشتری برخوردار بود، در عین حال فایت ها Troll با ultimate Battle Trance، قدرت کلیک راست بیشتری رو به هر حال فراهم کرد. این بازی به دلیل یک نقص بزرگ در درفت از دست رفت.

اثر جدید patch در TNC:

برنامه شلوغ اخیر به اونا اجازه نداد استراحت خوبی داشته باشند و در ضمن، پچ جدید توجه زیادی رو می طلبید. TNC همچنین مربی یا تحلیلگر نداره که بتونه به تجزیه و تحلیل سریعتر کمک کنه. کاپیتان March مجبور که در پابلیک ها تمرین کنه تا عملاً gank route ها، timing ها، positioning ها، جاهای جووک (juke) کردن، جاهای Ward، آیتم های جدید ، باف هیروها و نرف هیروها رو درک کنه و اون فرصت نداره تا از پیک های موردعلاقه حریف اطلاعات پیدا کنه و از قبل آماده بشه.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن