Dota 2مقالات

Battle Pass چیست

battle pass چیست ؟

“بتل پس” ها آیتم های قابل خریدی در بازی دوتا۲ هستند که به صورت فصلی معمولا قبل شروع مسابقات اینترنشنال Ti (The International) از سوی Valve ارائه می‌شوند سال 2020 بدلیل وجود کرونا مسابقات اینترنشنال Ti10 به سال 2021 منتقل شد ولی بتل پس ها در فصل بهار سال 2020 منتشر خواهد شد. battle pass ها، به شما دسترسی به تورنومنت و خصوصیات رویدادها و همچنین موارد مختلفی از قابلیتهای جانبی و آیتم های تزئینی قابل کسب کردنی را اعطا می‌کنند.
این آیتم به شما ماموریت هایی را می‌دهد که درصورت انجام آنها امتیازهایی با عنوان battle point را جمع آوری می‌کنید تا بوسیله آن سطح (level) بتل پس خود را بالا ببرید؛ تا در هنگام رسیدن به سطح های جدید و بالاتر، آیتم ها و امتیازات ویژه و بهتری را بدست آورید.

Battle pass Compendium
Battle Pass چیست
این آیتم در گذشته با عنوان بخش مختصر compendiums یا همان به اصطلاح بوک (کتاب) مسابقات شناخته میشد. بخش کامپندیوم به شما اجازه دسترسی به جزئیات مسابقات، تیم ها و بازیکنان را می‌دهد؛ همچنین در این بخش میتوانید پیش بینی هایی در مورد مسابقات را انجام دهید. جالب است که بدانید 25% درصد از سود حاصل از فروش بتل پس ها بطور معمول به بعنوان جایزه ی پیوسته ی اینترنشنال و تورنومنت ها قرار میگیرد.
بعنوان مثال در سال گذشته جوایز مسابقات TI9 به دلیل فروش Battle Pass مربوط به این مسابقات به رکورد بی سابقه ی ۳۴ میلیون دلار رسید.
بتل پس ، به شما امکانات بیشتری از جمله ، امکان شرکت در event آن سال، ست ها و آیتم های ترژر ها (Immortal Treasure)، Courier مربوط به آن سال ، رسیدن به آیتم ها و جوایز ویژه که بعدا در مارکت دردسترس نخواهد بود، استایل های مخصوص Tower، اضافه شدن Weather و Terrain جدید برای شما، اضافه شدن Trusty Shovel که امکان دراپ دارد.

Party finder Battle pass
قابلیت party finder که به شما امکانات متنوعی برای بازی های Party دارد.
قابلیت های مربوط به رنک که هر سال متفاوت است و…

قابلیت Coach اجازه ی coach کردن رنک پایینتر از خود را می‌دهد و در ازای آن پوینت بتل پس دریافت میکنید.

Spin battle passقابلیت Spin که با کمک اون میتونید بسته به شانستون یه آیتم و یا حتی آرکانا در بیارید.

Fantasy battle passبا Fantasy League و player card ها میتونید تیم فانتزی خودتون رو هرروز بسازید و با کمک اونا پوینت جمع کنید.
chat wheel ceb battle passقابلیت chat wheel که به کمک اون میتونید از voice های آماده استفاده کنید و پیامتون رو راحت تر منتقل کنید و حتی روی اعصاب حریف برید.
CEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEB

arcanaقابلیت arcana vote که میتونید با رای دادن به هیروی مورد علاقتون باعث شید هیرو به مراحل بعدی راه پیدا کنه و درنهایت اون هیرو صاحب آرکانا شه !

بتل پس بعدی که در انتظار آن هستیم بزودی ارائه خواهد شد،نام این آیتم The International 2020 Battle Pass میباشد
و شامل آیتم ها و ایونت های مختلفی خواهد بود که از طریق سایت ما در اسرع وقت اطلاع رسانی خواهد شد.

امتیاز کاربران: 5 ( 1 رای)
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن