Dota 2اخبار

EHOME تغییرات دوباره در تیم داد و حضور دوباره Sylar در تیم

بعد از اینکه vtFaded از EHOME خارج شد، تیم با جابجایی او با NothingToSay از تیم Alpha x Hashtag روستر خود را تغییر داد. حال، اضافه شدن دیگری نیز وجود دارد، بعد از اینکه 897 ناگهان از تیم حذف شد.

پیشرفت EHOME در Major بسیار ناچیز بود و پس از حذف نسبتاً زود هنگام در پلی آف، به نظر می رسید که بیشتر سرزنش ها روی پوزیشن 1 و 2 بازیکنان قرار گرفته است. ‘897″ و “vtFaded”. بعد از یک بازگشت سریع به خانه از MDL،بازیکن vtFaded اعلام کرد که از لیست فعال تیم خارج میشود که ما فهمیدیم که او به صورت قرضی به Alpha x Hashtag می رود. با این حرکت، EHOME بازیکن ‘NothingToSay را اضافه کرد و به نظر می رسید که پایان کارها آنهاست، تا امروز صبح که صفحه ثبت نامDota 2 تأیید کرد که 897 از روستر تیم حذف شده است.

چندی پیش در پست در Weibo ، سازمان EHOME اعلامیه رسمی زیر وجود داشت:

    پس از مذاکره با تیم Aster،پلیر ‘Sylar’، بازیکن سابق تیم Aster به عنوان پوزیشن1 به EHOME انتقال می‌یابد. پس از مذاکره با باشگاه AxH Esports، پلیر’NothingToSay’، بازیکن سابق AxH به عنوان پوزیشن 2 به EHOME منتقل می شود. و ‘vtFaded’، بازیکن سابق EHOME به AxH قرض داده شده است. ‘897 ‘، بازیکن سابق EHOME، به طور موقت برای تعدیل شخصی استراحت می کند.

    ما از تلاشها و فداکاریهای vtFaded و 897 برای تیم سپاسگزاریم. ما امیدواریم که vtFaded بتواند سفری کاملاً جدید را در AxH آغاز کند و به همراه هم تیمی خود مکان جدیدی ایجاد کند. امیدواریم 897 بتواند تعدیل شخصی خوبی را انجام دهد و در اسرع وقت به مسابقات برگردد.

    ما همچنین امیدواریم که Sylar و Nothingtosay بتوانند تغییرات جدیدی را در تیم به وجود آورند ، بنابراین ما می توانیم عملکرد بهتری در آینده داشته باشیم. “

همانطور که در بالا مشاهده شد، EHOME همچنین تأیید کرد که Sylar در نقش پوزیشن 1 مجدداً در روستر تیم قرار خواهد گرفت. پس از بازی نکردن در زیر پرچم EHOME از اوایل سال 2017 ، اکنون Sylar با روستر بسیار متفاوتی باز خواهد گشت.

تیم جدید EHOME اینک این است:

” Sylar”
“NothingToSay”
“Faith_bian”
“XinQ”
” y ”

منبع: vpesports

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن