Dota 2اخبار

مسابقات منطقه‌‌ای چین برای Leipzig Major به پایان رسید.

مسابقات انتخابی منطقه‌ای چین برای دومین دوره میجور Leipzig Major انجام شد. سه تیم از اواسط ژانویه سال 2020 به لایپزیگ، آلمان می‌روند تا برای جایزه 1،000،000 دلاری و 15،000 امتیاز Dota Pro Circuit بجنگند.

Vici Gaming که در حال حاضر در رده بندی DPC در رده دوم با توجه به عملکرد خوبی که در MDL Chengdu، داشت حالا یک اسلات دیگر Major را تضمین کرده و در صورت ادامه بازی خود در همان سطح بالا از Dota، شانس صدرنشینی را خواهد داشت. در رقابت های مقدماتی منطقه‌ای ، با وجود بازی در یک پچ جدید، آنها فقط دو بازی را از دست دادند و در سری بازی های پلی آف امروز مقابل تیم Aster، که برای اسلات میجور بازی می‌کردند ، آنها به سادگی از سد حریف خود عبور کردند. بازی اول VG کاملاً بی نقص بود، با استراتژی Night Stalker یک بر صفر سریع مسابقه به پایان رسید. آنها همچنین در بازی دوم موضع aggressive را حفظ کردند، اما هیرو‌ها را کمی تغییر دادند و با Gyrocopter و Faceless Void یک بازی duo core را اجرا کردن تا مورفلینگ Aster را تحت کنترل خود نگه دارند.

در سری دیگر نیمه نهایی ، Invictus Gaming موفق شد EHOME 2-1 را شکست دهد تا با VG به Major بپیوندد. متأسفانه EHOME، که پس از اولین دوره میجور، تغییراتی در روستر خود ایجاد کرده بود، تنها یک اسلات در WePlay! Bukovel Minor است! در اوایل ژانویه کل مسابقات را برنده شوند تا بلیط میجور لایپزیگ را بدست آورند. این یک سناریو غیرممکن نیست، اما بدیهی است که به کارهای بیشتری نیاز دارد. در اولین مسابقات DPC، این Invictus Gaming بود که یک دور از مینور را برای دستیابی به یک اسلات در میجور با پیروزی در نخستین دوره مینور، رقم زد. EHOME پس از دست دادن lower bracket final به تیم Aster، که سومین تیم چینی است که مدعی حضور در مسابقه DreamLeague Season 13: The Leipzig Major است.

بازی های پلی آف مرحله مقدماتی چین WePlay! Bukovel Minorدر تاریخ 5 دسامبر در یک براکت حذفی دو مرحله ای آغاز می‌شود، جایی که تنها یک برنده در فینال می‌تواند برای رفتن به بخش LAN این رویداد به مینور صعود کند. چهار تیمی که برای یک اسلات می‌جنگند EHOME ، Royal Never Give Up ، CDEC Gaming و Look for Smile هستند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن