Dota 2مصاحبه

Dendi : تیم و سازمان در حال سازماندهی هستن

Dendi ویدئویی رو در کانال شخصیش توی یوتیوب منتشر کرد که در مورد روند ایجاد سازمان خود صحبت کرده است.

فواید مصاحبه Dendi:

  • روند ایجاد سازمان Dendi
  • دلایل انتخاب بازیکنان
  • آیا دندی حاضر به تغییر رول میشه؟

درباره سازمان خود

تیم و سازمان همه چیز در حال انجامه، افراد زیادی کمک می‌کنن و درگیر می‌شن. در حال حاضر تیم خاصی وجود داره که همه اینها رو حل می‌کنه. همانطور که معلوم شد، همه چیز به همان سادگی نیست که تصور می‌کردم یا تصور می‌شد. مدت طولانی طول کشیده و مذاکرات بسیار زیادی داره انجام می‌شه. ما به تدریج در جهت درست حرکت می کنیم، اما آرام آرام. من با مشکلات زیادی روبرو شدم، در حالی که تیم و سازمان رو سازماندهی می‌کردم، مجبور بودم چیزهای زیادی رو کنترل کنم. این یک تجربه بسیار جالب برای منه، اما بسیار سخت بود و ماه گذشته به طرز دیوانه کننده‌ای دشوار بود.

    با شروع این واقعیت تیمی رو از ابتدا جمع کردیم: ما باید یک کاپیتان، مدیر (manager)، مربی و درفت کننده در بوت کمپ داشته باشیم. بسیاری از موارد در یکی وجود داره و کنار آمدن با اون بسیار دشواره. اکنون می‌فهمم که در بعضی موارد نیازی به کمک من نیست. در این مسابقات ما با یک روستر به نام MR بازی کردیم. چرا چنین نامی وجود داره هنوز مهم نیست. یک روستر، بدون سازمان زیرا بسیاری از مسائل حقوقی وجود داره و این یک روند طولانیه.

درباره انتخاب بازیکنان تیم

    در ابتدا، من سعی کردم تیم رو با استفاده از یک تکنیک خاص جمع کنم. فهمیدم که به اسکلت احتیاج دارم. من می دونستم که چه انتظاری از LeBron داشته باشم، او از زمان Na’Vi بسیار پخته‌تر شده، و در اون زمان من اونو به عنوان یک شخص و به عنوان بازیکن دوست داشتم. اون سخت کوشه، من مطمئن بودم که می‌تونه در بسیاری از امور از من حمایت کنه. من همچنین با V-Tune و LeBron در آخن سیتی بازی کردم، چگونگی رفتار در بازیش رو خیلی دوست داشتم. او [V-Tune] به نظر من یک مرد خیلی مناسب بود و احساس خوبی در من ایجاد می‌کرد. بچه ها فکر کردن که با من بازی کنند و اینگونه اسکلت ما شکل گرفت. انتخاب بعدی ما روی KingR بود. من با او در تیم بازی نکردم اما بررسی‌های مثبت زیادی درباره او وجود داشت. من همچنین می دونستم که رینات واقعاً می خواد در این تیم چهار بازی کنه، اما کمبود ما فقط اون نبود. ما اعتقاد داشتیم که بهتره ابتدا پوز چهار رو انتخاب کنیم بعد سه رو با او انتخاب کنیم، چرا که اونا بیشتر با هم تعامل دارن. خود KingR پلیر nongrata رو توصیه کرد. من براش درباره تیم نوشتم اون مخالف نبود، بنابراین ما تیم خود رو جمع کردیم.

    بوت کمپ ما از نظر نتایج فوق العاده نبود اما ما کارهای زیادی انجام دادیم. یک روستر جدید پنج نفره، من قبل از این فقط با LeBron بازی کردم. ما همه چیز رو از ابتدا ساختیم، کار ساده‌ای نبود، اما معتقدم بوت کمپ سازنده بود. کارهای زیادی انجام شده، امیدوارم در آینده بتونیم اونو نشون بدیم و خودمونو ثابت کنیم.

    نتیجه مسابقات منفی بود اما ما ناراحت نبودیم و به کار خود ادامه خواهیم داد. این تازه آغاز سفر است.

درباره تغییر پوز Dendi

    در مصاحبه ای با یانا خیمچنکو گفتم که آماده انتقال به پوز دیگری هستم. من بازیکنان مختلفی رو در نظر گرفتم و به دنبال گزینه هایی برای ایجاد تیمی بودم که بتونن به من گوش کنن و یک دستاورد داخلی خوب داشته باشیم تا این بچه ها بتونن کار کنن و حرکت کنن. من فکر کردم به هر دو پوز آفلین و پنج منتقل بشم و به این نتیجه رسیدم که در حال حاضر باید فقط این کار رو انجام بدم. در آینده اگر به طور ناگهانی لازم شد، قطعاً می تونم به هر نقشی که تیم نیاز داشته باشه، منتقل بشم.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن