Dota 2اخبارتحلیل و آنالیز

چطوری تیم OG در حالی 40k عقب بود Comeback کرد

تیم OG دوباره غیرممکن ها رو انجام داد. بازی در برابر سختی همون چیزیه که بهش عادت کردن و قطعاً در مرحله نیمه نهایی براکت، مقابل تیم Secret در ESL One Los Angeles Online نشان داد که هیچ چیزی نمی تواند جلوی حرکت تیم OG رو بگیره. تا اون سری که EPICENTER Major 2019 ، دو تیم ازاول مسابقات باهم روبرو نشدن، وقتی که OG به طرز عجیبی با “Sockshka” بازی کرد، سرمربی اونا در اون زمان بجای “N0tail” بود که در طول مسابقات بیمار شد. تیم secret در آن مسابقه از گروه اصلی حذف شد یک مرحله نیمه نهایی مهیج رقم زد تا روز اول بازی های پلی آف در ESL One LA Online پایان یافت.

تیم OG ، دو بار در این مرحله از استندین استفاده کرد و با بازی “SumaiL” بازیکن آمریکایی (اصلتا پاکستانی) در سرورهای اروپایی شروع به تخریب تیم secret کرد که در بازی مید لین void spirit، آفلینرBeastmaster ، و ساپورتر Pugna بود ک “Saksa” با اون بازی میکرد . رولش در هر دو بازی ضروری  و مهم بود، اما بیشتر در بازی دو نقش بسزایی داشت. بعد از اینکه این سری بازی ها رو با پیروزی 18 دقیقه ای تموم کرد،تیم OG توسط تیم secret که با بازی “MATUMBAMAN” با هیرو Phantom Lancer و مید لینر Kunkka با بازی “Nisha” مورد آزمون بزرگی قرار گرفتن. Sumail یکی از بدترین لین های خودشو باGyrocopter جلوی Nisha داشت. او خیلی عقب افتاد و هیچ چیزی نمیتونست OG را نجات بده یا اجازه فارم کردن رو براشون فراهم کنه.

در دقیقه 25 ، تیم Secret ب برتری 25 ب 12 رسید ، ک بیشتر از 10K گلد داشت و احساس شکست ناپذیر بودن می‌کرد . دو انتخاب خوب و به موقع به OG اجازه داد تا با زدن Roshan و دادن Aegis به Sumail ، که هنوز نسبت به کری های secret در حال فارم کردن بود ، ب برتری برسن . N0tail در مصاحبه تیم برنده در پایان بازی درمورد این بازی ک داخلش 4 تا Divine Rapier خریده شد و با کامبک و داشتن 40k گلد توی بازی تونستن ب پیروزی برسن گفت: ما دقیقاً میدونستیم که چه ابزاری در اختیار داریم و فهمیدیم که چجوری میشه از اونا در برابر بازی Secret استفاده کرد. وقتی تیم secret باراکس های لاین OG رو گرفتن ،اما با Nyx یا Sand King نتونستن Gem of True Sight رو نگه دارن ، Sumail تصمیم گرفت Divine Rapier بخره ، اگرچه ک هنوز ایتم هاش نیومده بود ، فقط Mijolnir و BkB داشت. اون ب Saksa اعتماد کرد تا با کمک اون وارد درگیری با Pugna بشه و بنابراین OG تونست چند تا فایت رو ببره، تا اینكه SumaiL با فارم satanic خرید .او همچنین Paladin Sword از ایتم های جنگل پیدا کرد و تونست ب خوبی از باراکس ها (barracks) دفاع کنه، و بتونه چهار هیرو Secret از جمله PL رو بزنه. با این حال ، OG هنوز هم بدون داشتن buyback بازی می کرد و باید درمورد 40k شدن Secret در دقیقه 50 مراقب می بود. Sumail رفت و Divine Rapier دوم هم خرید تا بتونه جلوی فایت تیم secret کنار باراکس های لاین بالا رو بگیره و بتونه لاین مید رو با کمک تیمش بدست بیاره. در حالی که تیم OG در دقیقه 53 بازی ،اولین tower3 رو گرفت ، Matumbaman برای جلوگیری از محاصره ، تصمیم گرفت Divine Rapier رو برای خودش بخره ، اما خیلی دیر شده بود چون Sumail از قبل این کارو انجام داده بود و کل base تیم secret رو با 3 تا Divine Rapier ک داشت، جمع کرد. این بازی با 50 کیل Secret و 33 کیل OG تموم شد و هنوز هم 20K گلد بیشتر داشت. پیروزی تیم OG در مرحله نیمه نهایی ، آنها را برای رسیدن به یک چهارم برتر و دیدار با Virtus.pro، فینال بزرگ تضمین کرد.
منبع: vpesports

امتیاز کاربران: هنوز امتیازی ثبت نشده!
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن