Dota 2اخبارتحلیل و آنالیز

بررسی هیروهای پچ یا متا 7.26b

در بررسی هیروهای پچ یا متا 7.26b پچ های دوتا2 این اواخر با تغییرات زیاد و سریع تر از قبل منتشر میشن و متاهای حرفه ای رو کمی تغییر میدن ولی متاهای رایج و عمومی معمولا با متا حرفه ای فرق می کنن چون هماهنگی های زیادی این وسط بینشون وجود نداره (بعضی اوقات هیچ هماهنگی وجود نداره!) و بازی ها رو بر اساس اینکه هیرو های بهتری رو پیک کنن میبرن. بیایید نگاهی بندازیم به پنج کری موفق توی متاهای اخیر در براکت های Divine و immortal بررسی کنیم. این داده ها مطابق با سایت Dotabuff است و برای یک ماه گذشته مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته و به همین ترتیب شامل بازی‌های هر دو پچ، 7.25 و 7.26هست.

1) هیرو Lycan (درصد پیک : 4.36٪ ، درصد برد: 60.61٪)

چند هفته گذشته ، Lycan بهترین هیرو کری بوده. نه تنها توی سیف لاین، بلکه توی لاین مید هم برتری داشته. متا deathball که patch 7.25 ارائه کرد برای Lycan خیلی خوب بود، جایی که او Helm of Dominator و Necronomicon رو می‌گرفت و شروع به حمله کردن ب هیرو های دشمن و تاور ها میکرد. Lycan دشمنهاش نرف شد، اما محبوبیت و میزان Winrate وی (بیش از 60٪ ، این موضوع دیوانه کنندس!). Patch 7.26 برای Lycan بد بود و خیلی نرف شد، چون سرعت بازی کم شد ( با توجه ب اینکه دینای دیگ گلد نمیده) و تصاحب base دشمن بسیار مشکل تر شد. اما بعد از انتشار پچ، تیم های حرفه ای همچنان میتونن Lycan رو پیک کنن . اگرچه 7.26 خیلی برای استایل بازی مناسب نبود، اما خود هیروها دچار نرف نشدن و این نشونه خوبیه. تنها نکته منفی اینه که بازی هایی طولانی تر میشن ، Lycan پلیر ها باید اطمینان حاصل کنن که کاری که باید رو به درستی انجام میدن. یک گنگ اشتباه توی بازی های طولانی میتونه باعث زیر و رو شدن همه چی بشه. با این وجود، این هیرو تقریباً سزاوار مقام برتر است.

2.هیروی Lone Druid (درصد پیک :1.33% , درصد برد:55.87%)
بیشترین میزان برد هیروی لون دروید کمی برای توضیح دادن سخت است . هیرو بافهای متعددی در پچ 7.23 دریافت کرد اما در پچ‌های آتی نرف و تضعیف شد. با اینکه لون دروید کانتر حتی هیچ کدام از هیروهای متا نیست. تنها توضیح ممکن زمانیست که تاور هارا می‌درد که باعث می‌شود یک مجرم به تمام عیار ساخته شود با کمک هیروهایی مانند Beastmaster و Lycan با کمک لول 3 منطقه ای (Aura) هیروی Beastmaster به نام Inner beast خرس Lone Druid می‌تواند تاور هارا در مدت زمانی بسیار کوتاه خرد و خاکستر نماید، تا قبل از پچ 7.26B این روند برای Lone Druid آسانتر بود تا زمانی که تاورها قویتر شدند و امکانات بیشتری به انها اضافه شد، با توجه به این تغییرات ممکن است درصد برد این هیرو افت کند.

در بخش بعدی بررسی هیروهای پچ یا متا 7.26b سه هیروی برتر دیگه این پچ رو معرفی خواهیم کرد

مترجم:M&&N و Kanekisoul

امتیاز کاربران: 4.55 ( 1 رای)
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن