Underlords

How To Play Underlords

چگونه Underlords بازی کنیم

How To Play Underlords

ما در مقاله How To Play Underlords نحوه‌ی بازی کردن آندرلردز رو توضیح خواهیم داد همونطور که قبلن گفتیم بازی اندرلوردز ۸ نفرست، بردن داخل این بازی سادست شما هیروهای مد نظر خودتونو می‌خرین، Level up شون می‌کنین و به مبارزه با حریفاتون می پردازین.
بازی اندرلوردز Round-based Game هست، طبق نتیجه‌ای که در راند قبل گرفتین بعد هر راند شما گلد دریافت می کنین، هیرو می خرین رو Board قرار میدین و مبارزاتشون تماشا می کنین.

How To Play Underlords
بازی اندرلوردز ۸ نفرست
چگونه XP بگیدیم :

شما سر هر راند Xp دریافت می کنین، با بدست اوردن Xp کافی شما Level Up میشین که باعث میشه شما بتونید هیروهای بیشتری رو Board خودتون قرار بدین ، همچنین شما می توانید Xp بخرین به ازای هر ۵ تا گلد ۵ تا Xp دریافت میکنین .
هیروها از Shop خریداری میشوند که بعد خریدنشون و قرار دادشون رو Board برای مبارزه در راند بعد اماده میشوند.
هر هیرو قدرت و توانایی خاص خودشونو دارن که در اموزش های آینده بهشون می پردازیم .

نحوه Xp گرفتن در underlords

لول اپ کردن هیروها :

وقتی شما ۳ تا از یک هیرو خریداری کرده باشین به صورت Automatic باهم ترکیب میشن و Rank ۲ اون هیرو رو تشکیل میدن و وقتی ۳ تا Rank ۲ از همون هیرو داشته باشین باهم ترکیب میشن و تشکیل Rank ۳ همون هیرو میدن که قویترین حالت هیروهاست .
هر هیرو دارای ۲ یا ۳ Alliance مختلف هست ، وقتی هیروهای مختلف از یک Alliance رو خریداری کنین توانایی جدید واسه اون هیروها بدست میارین که باعث قویتر شدنشون میشه .
بطور معمول هر چی شما هیروای بیشتری که دارای یک Alliance مشترک هستن داشته باشین توانایی که در اختیارتون قرار میده قویتر میشه .

چگونه Underlords بازی کنیم؟ نحوه لول آپ کردن سه ستاره

Loot Round و Items

بعد از هر چند راند شما برای Loot Round مبارزه می کنین که هیچ فرقی با راند های دیگه نداره فقط در انتهای ۳ تا Item به صورت Random براتون به نمایش در میاد که با توجه به هیرو هایی که دارین انتخاب میکنین ، شما این توانایی دارین که یک بار Item های نمایش داده شده رو Reroll کنین که ۳ تا Item جدید به نمایش در می‌آید .
ایتم ها به ۲ صورت هستن یا میتونید رو هیروتون Equip کنین ( مثل Dagon , Orb of venom و ….) یا میتونید اونارو رو Board خودتون قرار بدین ( مثل Tombstone, Mango tree و ….).
Loot Round و Items

Head To Head Rounds :

همونطور که قبلا گفتیم شما حریفتون به صورت Random انتخاب میشه و هیروهاتون در Board مقابل هم قرار می گرن و به مبارزه می پردازن به صورت Head To Head .
در اخر هر راند هر طرف که از هیروهاش زنده مونده باشن نسبت به تعداد و Rank هیروها به طرف مقابل Damage وارد می کنه.

Head To Head Rounds :

Underlords

در یک نقطه مشخص (راند ۹) شما تصمیم می گیرین که کدوم یک از ۴ تا اندرلورد رهبری هیروهاتونو بر عهده بگیره ، هر اندرلورد قدرت، توانایی و سبک مبارزه مخصوص خودشو داره که بعد از انتخاب کردنشون روی Board قرار می گیرن و کناره هیروهاتون به مبارزه می پردازن.
هر اندرلورد ۲ تا Build مختلف داره که زمان انتخاب یکیشون به صورت Random برا شما به نمایش در میاد .
این Build ها شامل Passive Ability، Active Ability و Ultimate Ability می شوند .
در قسمت های بعد بیشتر به اندرلورد ها می پردازیم ، امیدوارم لذت برده باشین .

How To Play Underlords

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن