Dota 2مصاحبه

iLTW :اگه در دوتا2 معروف نمیشدم، میرفتم سطل آشغال ها رو میگشتم.

بازیکن Carry تیم نیگما igor “iLTW” filatov در مصاحبه‌ی خود گفت که در چه سنی دوتا۲ بازی کردن رو شروع کرده. در مورد روزهایی که در vp بازی میکرد حرف زد و از سیستم الان dpc قدردانی کرد.

چگونه دوتا رو شروع کردی و چگونه به پرو پلیر تبدیل شدی؟

من دوتا رو وقتی ۶-۷ ساله بودم شروع کردم یه بچه اون زمان بهترین ارزوش چی میتونست باشه؟ در کل برادر بزرگ من بازی میکرد و من شوخیای کثیفیو باهاش میکردم بعضی وقتا کامپیوترش رو خاموش میکردم. دیدم که اون وارکرافت بازی میکرد و منم شروع کردم.

اسم iLTW قبل از دوتا

اسم iLTW قبل از دوتا وجود نداشت من همیشه یک دوتا پلیر بودم. هیچوقت به کس دیگه بودن فکر هم نکردم در کل زندگیم من فقط چند بار بیرون از خونه رفتم.
من فقط بازی کردم و تلاش کردم. من همیشه بازی رو دوست داشتم و بالاخره توش معروف شدم. اگر معروف‌ نمیشدم نمیدونستم باید چیکار کنم. شاید باید میرفتم سطل آشغال ها رو میگشتم.

در مورد زمانی که Solo همراه با No[o]ne در VP حضور داشتی بگو

اگر اینچنین فکر میکنید ، باید رک باشیم با شما بگیم که ما حتی میخواستیم بازیمون رو مدیریت کنیم با وجود تمامی مشکلات Solo و No one ما تونستیم بازی رو ببریم و جایگاه های خیلی بدی رو در مسابقات کسب نکنیم ، اگر چه به تیم Liquid در Omega Leauge باختیم و من پایان دادم به کج خلقی های غیر واقعی خودم ، این بار دوم یا سومی بود در زندگیم که مست بودم.
پلیر Solo سرسخته ، این یک مشکل بزرگه اما اون بازیکن خوبی هستش. من فکر می کنم No[o]ne هنوز نمی تونه بدون اون بازی کنه. از نظر روحی بسیار بهش کمک کرد تا خوب بازی کنه، بنابراین فکر می کنم روزی اونا دوباره دور هم جمع بشن.

– تیم نیگما چه تیمیه، مثل OG تیم رفاقتیه؟

خیلی سخته که بگیم شبیه og باشه، اما خیلی تیم عالیه، شاید این تنها تیمی در کل دوتا2 باشه که هنوز Legacy از WC3 بازی می‌کنم و می‌تونم بگم که قطعا این تیم مورد علاقه منه.
– کروکی یکی از باتجربه‌های دوتاست، نظرت در موردش چیه؟
او هم در زندگی و هم در بازی یک رهبر خوبه، اون خیلی آروم و خونسرده، وقتی باش بازی می‌کنه حس خوبی به آدم دست میده، چون آدم به کار خودش اعتماد داره. در بین همه کاپیتان‌هایی که دیدم کروکی یک استثناست.

– با اومدنت به Nigma همه گفتن که سبک جدیدی به بازی نیگما اضافه شده، نظرت چیه؟

من صرفا هیرو‌های جدید رو به درفت تیم آوردم و اینکه سعی می‌کردم خیلی اَگرسیو بازی کنم و البته بعدا متوجه شدم که باید برخی اوقات صبور تر باشم، البته آرام و صبور بودن باید در کنار خوب بازی کردن باشه.

– تو استریم خودت گفته بودی که “ تیم‌هایی مثل OG و Nigma جادو دارن” منظورت از این جادو چیه؟

منظورم اینه اونا یک انرژی خاصی دارن، در این تیم‌ها شاید هر پلیر به تنهایی کاری نکنه ولی تیم در کنار هم متحد عمل می‌کنن، هر دو تیم OG و Nigma اینطوری هستن. برای مثال در OG دو بازیکن CEB و Topson درک بالا و هماهنگی عالی دارن، همینطور در Nigma دو بازیکن Miracle و GH خیلی با هم عالی عمل می‌کنن و MC هم درکنارشون عالیه. بازی کردن کنار این افراد لذت‌بخشه و در آخر روز با خودت میگی کاش اصلا روز تموم نشه و به بازی کردن با هم ادامه بدیم.

– چه اتفاقی در Animajor افتاد؟

ما تقریبا از Wild Card همه تیم‌هارو شکست دادیم و فقط PSG.LGD و EG تونستن مارو شکست بدن. می‌تونم بگم برای اولین بار در عمرم در Animajor از دوتا 2 خسته شدم، واقعا ما راه خیلی زیادی رو از Wild Card اومده بودیم. ما در دور گروهی هم خوب بازی کردیم ولی PSG.LGD خیلی قوی‌تر بود.
به نظر من، در آخر فصل ما خیلی خسته شده بودیم، تیم فصل خوبی رو نداشت و به نظر من TI بعدی خیلی بهتره چراکه ما می‌تونیم با تقسیم قدرتمون روی فصل‌ها به TI بعدی برسیم نه صرفا بردن یک تورنومنت.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن