Dota 2مصاحبه

ArsZeeqq در مصاحبه خود درباره خودش و تیمش گفت

مربی تیم Winstrike آقای ArsZeeqq مصاحبه ای رو با کانال یوتیوب ‘Marple’ انجام داد. با جزئیات در مورد حرفه مربیگری خود صحبت کرد: مشکلات، مسئولیت‌ها و اختیارات.

درباره مشکلات کار به عنوان مربی

    اولین چیزی که به ذهنم خطور می‌کنه هیجان باورنکردنی است.

وقتی مربی شدم، من نمی‌تونم مشکلاتو به یاد داشته باشم. من مدتهاست که برای این کار آماده می‌شم. من در مورد این کار با یک روانشناس کار کردم، درباره تغییر من: چگونه باید با بازیکنان ارتباط برقرار کنم، چگونه با اونا کار کنم. [آیا این یک روانشناس ورزشی بود؟] بله.

درباره مسئولیت مربی در مورد نتایج تیم

    هر تیم چیزهای مختلفی داره: هرکدام حوزه مسئولیت خودشونو دارن.
در Virtus.pro، من در ابتدای فصل کاری انجام دادم، سپس من اونو متوقف کردم. چون ما با تیم تصمیم گرفتیم. چیزی جابجا بشه. من می توانم به عنوان جالب‌ترین هیرو‌ها رو بگم: “این همه‌اش تقصیر منه”. اما در واقع ، من می‌گم واقعاً چطوره این طور نیست. اصلاً

    من ( ArsZeeqq ) می گویم که من اکنون مسئولیت بسیار بیشتری در تیم دارم ، زیرا آن را جمع کردم. او به بچه ها گفت که ما به این سازمان می رویم. عبارتهای بیشتری وجود داشت: “به من اعتماد کن ، ما این کار را خواهیم کرد.” در وینستریک ، من به نوعی مسئولیت پذیرتر هستم. به نوعی فشار می آورد ، اما به روشی متفاوت.

درباره اختیارات Winstrike

    [مدیریت] به من قدرت نامحدود داده. من نمی‌تونتم No[o]ne رو به تیمم بیارم، زیرا این کار در اصل غیرممکنه و حتی به اون فکرم نمی‌کردم.

    [به طور مشروط، می‌تونید iLTW رو از Team Spirit خریداری کنید؟] در اینجا هنوز این سوال مطرح است که آیا بازیکن خودش اینو می خواد یا خیر. چنین شرایطی وجود داشت و اکنون چنینِ که دو بازیکن نمی‌تونن با یکدیگر بازی کنن، اما من دوست دارم با هم بازی کنیم. حتی مسئله این نیست که آیا من می‌تونم بخرم و مواردی از این دست، بلکه تضاد بین اونا هم وجود داره.

ArsZeeqq درباره “پارتی بازی” بگو

من در حال ساخت این تیم بودم، استرس باورنکردنی داشتم. از این نظر بسیار دشوار بود که من از انتخاب دوستان خوبم امتناع کردم. باید برایشون توضیح می‌دادم که چرا نمی‌خوام اونا رو بعد از نوعی تست و غیره در تیم ببینم.

    بنابراین ، شخصاً برای من بسیار دشوار بود. هیچ “نفاق گرایی” وجود نداره. بله ، اکنون برخی از دوستانم در تیم بازی می‌کنن. ALOHADANCE، من قبل از این نگرشی منفی نسبت بهش داشتم. بعد از اینکه با او صحبت کردم و کار کردم، نظر من تغییر کرد.

ArsZeeqq درباره کار و تجربه به دست آمده در Virtus.pro

    جالبترین کاری که این کار با من کرد، ایمان به خودم و کاری بود که کردم. وقتی بازگشت رو دیدم و دیدم، معلوم شد که ما می تونیم مسابقات رو برنده بشیم، زیرا من تغییراتی دادم و برخی کارها رو انجام دادم و اونا به لحظه‌های مثبت منجر شدند. من فقط بخاطر اینکه کاری انجام می‌دادم خوشحال شدم که بی فایده نبودم و خوب کار کردم.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن