Dota 2مصاحبه

iNSaNiA: < ما می خواهیم بهترین تیم جهان و برنده TI بشیم، این بار واقعیه >

کاپیتان Liquid بنام ‘iNSaNiA’ در مصاحبه ای با Game Is Hard مقایسه Alliance و Team Liquid رویکردهای بازی،و همچنین درباره نگرش به حادثه‌ی پیک اشتباه در TI صحبت کرد.

درباره دلایل انتقال به تیم liquid و مقایسه اون با Alliance

    بعد از دو سال کار در همون تیم، ما می‌خواستیم چیزی رو تغییر بدیم. ما می‌دونستیم که تیم رو بعد از TI حفظ خواهیم کرد. تغییر سازمان فرصتی برای به دست آوردن تجربه جدید فراهم می‌کرد و در مدت چند روز به Liquid تبدیل شدیم.

      Alliance یک سازمان عالی بود، افراد بزرگی در اونجا کار می‌کردن و من دوست داشتم که بخشی از اونا باشیم. فرهنگ و نگاه Liquid متفاوت است، اونا تیم را یک تیم ورزشی می دونن، در حالی که در Alliance همه چیز دوستانه و خانوادگی بود. Liquid رویکرد متفاوتی نسبت به بازی ارائه می‌داد و این احساسات جدید به رشد ما کمک می‌کنه.

    من iNSaNiA عاشق هم‌تیمی‌هایم هستم، اونا افراد خوبی هستن. ما تونستیم ایده‌های بسیار متفاوتی رو با هم ترکیب کنیم. با غیرت و تمرین عالی تونستیم این کار رو عملی کنیم. واقعاً شگفت انگیزه که شما می دونید که چجوری با دیگران فرق می‌کنید، چجوری به امور مختلف نگاه می‌کنید ، اما با وجود این شما با یک هدف مشترک متحد می‌شوید و به اون می‌رسید

iNSaNiA و تیم Liquid

درباره اهداف سال 2020


    [تیم] – ما می‎‌خوایم بهترین تیم جهان بشیم و The International رو برنده شیم. این هدف توسط اکثر تیم‌ها دنبال می‌شه، اما حالا به نظر من برای ما واقعیه.

    [iNSaNiA] – من می خوام به کسی تبدیل بشم که چهار هم تیمی دیگرم بتونن برای رسیدن به اهدافشان برابر باشن. بخشی از روستر باشم، جایی که هر پنج نفر به هم می‌پیوندن و تیمی رو ایجاد می کنن که هیچ کس نتونه اونا رو شکست بده. این بزرگترین هدف شخصی من است.

درباره نگرش به حادثه پیک Gyrocopter

    بله، Gyrocopter از جایگاه ویژه‌ای در قلب من برخورداره]. می‌دونید ، وقتی من یک بازی در پابلیک میرم و یکی از هم تیمی‌ها به من گوش نمی‌کنه، میگم: “مراقب باشید، من به طور تصادفی Gyro رو برداشتم”.

امتیاز کاربران: هنوز امتیازی ثبت نشده!
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن