Dota 2مصاحبه

خلاصه مصاحبه kpii، Xnova و Tims

متنی که در زیر مشاهده می‌کنید خلاصه مصاحبه انجام شده است که ما برای شما سعی کردیم مطالب مفیدترشو براتون بیاریم استفاده کنید

در مورد وضعیت بازی چه احساسی دارید ، همه چیز در مورد متا تغییر می‌کند؟

Kpii: این متا به دلایلی بسیار سریعتر دنبال می‌شه. یکی این (outpostها) است ، شما نوعاً در تمام مدت (در اطراف اونا) می‌جنگید. دلیل دوم اینه که مناطق جنگل بازتر است و زوایای بیشتری نیز برای حمله وجود داره. برای بازی کند، دفاع از مناطق و فقط فارم کردن سخت‌تر است. به عنوان مثال، تیم هایی مانند Vici ، آنها خیلی خوب عمل می کنند، زیرا اونا خیلی تهاجمی (aggressive) هستن. برای ما، که به نوعی یک میجور رو به دست آوردیم اونو با بازی کند و فقط فارم کردن انجام دادیم، بنابراین شاید این كمی به ما ضربه بزنه.

ما به ندرت می بینیم که روسترهای به هم بچسبن، اما تیم فعلی LGD تقریباً 2 سال کامل با هم بودن. آیا احساس می‌کنید چسبیدن به هم برای تیم خوب است؟

Xnova : نمی‌تونم بگم که آیا این برای تیم خوب بوده یا نه. ما تصمیم گرفتیم که به هم بچسبیم زیرا هر یک از ما اعتماد کردیم تا خیلی بیشتر پیش بریم، زیرا ما یک قدم از برد TI فاصله داشتیم. دلیل اینكه ما به هم چسبیدیم این بود كه ما به هم اعتماد داشتیم، ذهنیت، جو (و) همه چیز هنوز خیلی خوب است.

TNC سابقاً یک تیم Pinoy (فلیپینی) کامل بود، حالا چه احساس می‌کنید شما بچه هایی از خارج از کشور دارید؟ فکر می‌کنید اونا چه چیز متفاوتی را به ارمغان می‌آورند؟

وقتی یک Pinoy کامل بودیم فعال و خیلی پر سر و صدا بودیم، ما چیزهای غیر ضروری زیادی و در بازی می‌گفتیم. با خارجی‌ها که به انگلیسی صحبت می‌کنیم، آن چیزهای کوچک و غیر ضروری رو نداریم ، بنابراین ارتباطات واضح‌تری می‌گیریم. ما وقتی 5 Pinoy بودیم در میکروفون فریاد می‌زدیم.

آیا به عنوان بازیکن جوان، آیا فیلیپینی های جوان به دنبال شروع به رقابت حرفه ای برن، چه توصیه‌ای دارید؟

اگر احساس می کنید آینده دارید، اونو ادامه بدید، اما این بستگی دارi که والدین نیز از شما حمایت کنند یا نه. حداقل 6-7k برای نقش‌های ساپورت

امیدوارم این خلاصه مصاحبه براتون مفید و جالب باشه.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن