Dota 2مصاحبه

Mushi : هدف من همیشه یکیه اونم پیروزی

Mushi کوچ TNC Predator در مورد نقش جدید خود و برداشت های خودش از این پچ به اشتراک گذاشت و همچنین نظراتش درباره TI 10 در مصاحبه با gosugamers.net مشخص کرد.

در مورد تأثیر همه گیری کرونا بر برنامه ها

من نمیتونم شکایت کنم، چرا که همه گیری همه‌ی برنامه های همه از جمله من رو خراب کرد. ما چاره ای جز کنار اومدن با شرایط به وجود آمده نداشتیم. […] فکر می کنم آنقدر خوش شانس بودم که فرصت آموزش آنلاین TNC Predator رو پیدا کردم. قرار بود به فیلیپین برم، اما به دلیل قرنطینه نتونستم. علاوه بر این، من از طریق ورزش و خواندن به توسعه خودم پرداختم.

درباره نگرش نسبت به نقش مربی

متوجه شدم که قطعاً حالا از این نقش بیشتر لذت می برم. شاید به این دلیل که این یک نقش کاملاً جدید برای من هستش. همونطور که می دونید، من مدت طولانی حرفه ای بازی می کنم، بنابراین مربیگری برای من چیز جدیدی هستش. در حقیقت، بعد از مربی شدن رسمی، متوجه شدم که این نقش چقدر مهم هستش. مربی علاوه بر اینکه باید تیم پنج نفره را از نظر بازی، استراتژی و موارد مشابه مدیریت کنه، باید زمینه های دیگه، به ویژه نگرش و ذهنیت رو هم پوشش بده.

درباره فرصت از سرگیری حرفه بازیکنان

نقش رسمی من در TNC Predator الان به عنوان مربی تیم هستش. اما هر اتفاقی می تونه بعد از The International 10 رخ بده. خواه همه چیز همونطور که هست بمونه، یا تغییراتی رخ بده، هدف من همیشه یکسانه پیروزی.

در مورد پچ 7.30

شخصاً، من فکر می کنم تغییرات زیادی در پچ 7.30 وجود نداره. با این حال ، من می خوام به Pangolier اشاره کنم که Pangolier در حال حاضر بسیار قوی هستش، اما من انتظار دارم که این قبل از The International 10 برطرف بشه. به طور کلی ، من امیدوارم که یک پچ بزرگ بعد از TI ایجاد بشه.

تیم های مورد علاقه TI10

PSG.LGD و Evil Geniuses قطعاً در Top 4 هستن. علاوه بر این، پیش بینی چیزی دشواریه. در کل، همه چیز به آمادگی و عملکرد مستقیم در LAN برمی گرده. تیم های آسیای جنوب شرقی به عملکرد در محل بسیار وابسته هستن، اما با نگاه به آینده، می بینم که T1 و Fnatic می تونن کل جهان رو شگفت زده کنن.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن