Dota 2مصاحبه

Nix : بازی با Dendi ناخوشایندترین اتفاق هستش

Nix در مصاحبه‌ی خود نظرات خودشو درباره شخصیت Dendi اعلام کرد و بازی کردن باهاش رو ناخوشایندترین اتفاق میدونه.

درگیری با Dendi

چندین سال درگیری با دندی وجود داره. من میگم، این یک بطری هستش که قطره ها توش فرو میریزه و در یک مرحله سرریز میشه. و هر قطره مطابق با یک بازی با اونه. شما به استریمش نگاه می کنید بسیار مثبت هستش و همه رو تشویق می کنه. بدون استریم کردن، اون بلافاصله آماده تحقیر مادر پلیراست. دائماً سر همه فریاد میزنه بازی با همچین شخصی ناخوشایندترین اتفاق هستش. به این ترتیب یک، دو، سه، چهار بار اتفاق می افته و هیچ چیز تغییر نمی کنه. وقتی ادامه پیدا میکنه خیلی ناخوشاینده. وقتی این اتفاق برای شخصی می افته که در دوران کودکی بت شما بوده. برات شروع یک ناامیدی میشه.

درباره حساسیت نسبت به Dendi

اون فقط یک streamsniper هستش. بازی باهاش خیلی حال بهم زن ترین اتفاقه. آخرین استریم رو قبل از بن ها به خاطرش خاموش کردم.
همزمان با شما Find (بازی پیدا) می کنه و استریمتو توی مانیتور دومش باز میکنه. هر واردی که می کاری میزنه؛ علاوه بر این، اگر شما به عنوان یک carry اغلب در جنگل دشمن بازی کنی اون میاد و همیشه اونجا شما رو می گیره. استریم اسنایپرهای هستن که سعی می کنن که اخراج نشن، اما این مهم نیست. وقتی شما بشینید و استریم پخش کنید، اون بعد از بازی کامنت میده. این کار رو با همه انجام می ده. چه من باشم، داکساک، کومان چه مابقی پلیرهای CIS و EU. اخیراً به من خبر رسیده که اون استریم qojqva رو اسنایپ میکرده. اونو ده بار کشت و تمام وارد ها رو زد. بنابراین، همه اونو دوست ندارن. فردی بدون هیچ گونه اصول اخلاقی که اصلاً به شهرتش اهمیتی نمیده.

Nix نظراتش گفت حالا شما نظرتون درباره دندی چیه؟ بنظرت به همون خوبی که توی استریم نشون میده هستش یا فقط نقاب به چهره داره؟

streamsniper: شخصی که از استریم کردن گیم دیگران سو استفاده میکند و با گرفتن اطلاعات از استریم بر علیه اونا در بازی استفاده میکند.

امتیاز کاربران: هنوز امتیازی ثبت نشده!
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن