Dota 2مقالات

پلیر No[o]ne فصلی دراماتیک با پایانی ناخوشایند

پلیر No[o]ne در پاییز 2020 بهترین میدلینر CIS چالش جدیدی رو برای خودش درنظر گرفت. اون در پوزیشنی غیر معمول در یک تیم پر ستاره کار خودشو شروع کرد. فصل اون طور که میخواست پیش نرفت و این دور از انتظار نبود. قرار هستش توی این مقاله داستان دراماتیک یک ساله ی اخیر No[o]ne پلیر 23 ساله اکراینی رو بررسی کنیم.

داشتن تیمی برای قهرمانی در TI

ایده‌ی این چالش درست بعد از نتیجه‌ی غیرقابل انتظار تیم VP در مسابقات TI گرفته شد. همان طور که انتظار می‌رفت، افرادی سرسخت برای ساخت تیم رویایی که هدفش بدست آوردن قهرمانی اینترنشنال باهم تیم خواهند شد. هر پلیری دوس داره بخشی از این تیم باشه ولی تنها کسی که به این تیم دعوت شد پلیر No[o]ne بود. با این وجود این دعوت با یک هشدار همراه بود که باید بخاطر تیم پوزیشن خودشو تغییر بده، اون این ایده رو قبول کرد و بخشی از تیم شد با شرکت در مسابقات EPIC League Season 2 با کسب نتایج ضعیف تیم شکست خورد و از دور مسابقات حذف شد و پس از مدتی تیم منحل شد.

پلیر No[o]ne

بازگشت به تیمی سطح پایین و اولین اشتباهات

پلیر No[o]ne پس از اینکه برای مسابقات انتخابی میجور حضور نداشت  برای از دست ندادن میجور و TI ناگهان با تیم Gambit به صحنه بازگشت. این اقدام مشخصاً با جاه طلبی‌های اون به عنوان یک قهرمان بزرگ مطابقت نداره. با پلیرهای تیم شد که خودش به تنهایی 3 برابر کل تیم جایزه مسابقات برده بود. تیم جواز مسابقات میجور رو در مرحله Wild Card کسب کرد و بازی های قابل قبولی نشون داد ولی این کافی نبود. معلوم شد حریفان در این مرحله بهتر و موفقتر هستن.

فروپاشی و تولدی دوباره

پس از میجور همه چیز خراب شد، سه مسابقه اول لیگ با باخت تیم شروع شد و کاپیتان SoNNeikO صریحاً اعلام کرد که دیگر به تیم اعتقادی نداره. در این لحظه، قهرمان ما همه چیز رو به دست خودش می گیره او کاملاً درگیر ارتباطات تیم در بازی و درفت تیم شد و مسئولیتشو به گردن گرفت. با این وجود سطح بازیش شبیه سال های اوج خودش شده بود. اون موفق شد تیم رو به میجور دوم برسونه، جایی که تیم باید انتقام ناکامی های گذشته رو بگیره.

 

Gambit
پایان خوش یا Happy End

متاسفانه پایان خوشی برای این دراما نیست. قهرمان داستان یعنی پلیر No[o]ne میتونست به همراه تیم Gambit به میجور بره ولی با رفتن اکبر SoNNeikO به تیم NAVI اون تصمیم گرفت که در کنار هم تیمی های سابق خود برای تنها شانس حضور و بلیط رفتن به TI تلاش کنه تا بجای اینکه در تیمی بمونه که یک نفرشو از دست داده.

پلیر No[o]ne

در زندگی واقعی پلیر No[o]ne از ادامه چالش پیش رو صرف نظر کرد و از قهرمان بودنش دست برداشت. در عوض با هم تیمی های سابق و آشنایان قدیمی پیوست تا راهی متفاوت اما ساده تری برای رسیدن به TI رو طی کنه.
حالا دیگه همه‌ی شما میدونید که چه پایان غم انگیزی برای اون بود. اونها با تیم Navi به Team Empire مشابه سال 2013 باختند و از دور مسابقات حذف شدند و Team Spirit جواز حضور در اینترنشنال رو کسب کرد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن