Dota 2اخبار

OG Seed و تمام اتفاقاتی که منجر به بوجود آمدنش شد

OG Seed سیر تحول‌اش اینگونه آغاز شد که با نزدیک شدن مسابقات مقدماتی میجور و مینور، شاهد هجوم ثبت نام تیم‌ها هستیم، از جمله تیمی به نام ” 4Euros 1 Murica ” که شامل بازیکنان کاملاً شناخته شده است.
تقریباً دو هفته پیش، Madara از تیم قبلی خود به نام AdFinem جدا شد. به دنبال نتایج ضعیف آنها در DOTA Summit 11 در آن زمان، بازیکن یونانی تأیید کرد که به زودی خبرهایی در مورد آینده وی در دوتا 2 خواهد داد و چند روز پیش در صفحه ثبت نام میجور و مینور دوتا 2 خبر آن را پیدا کردیم. قرار است Madara با سه بازیکن اروپایی دیگر و یک آمریکایی در تیمی با نام مناسب، 4Euros 1 Murica قرار بگیرد.

OG Seed

این تیم شامل ‘ZFreek ‘، برادر ‘ Kyle’ مشهور و عضویت طولانی مدت درcompLexity Gaming داشت. برای اولین بار از سال 2014 ، بازیکن NA به دلیل امید به دستیابی به از Major Major Dota 2 Pro Circuit ، در حال ترک CoL است و با یک روستر اروپایی برمیگردد. ZFreek با ‘Chessie ‘، که از زمان عزیمت از coL در سال 2018 ، وقت خود را صرف بازی در Final Tribe و GODSENT کرده است، دوباره به هم می پیوندند.

روستر کامل 4 یورو 1 موریکا به شرح زیر است:

  1. Chessie
  2. Madara
  3. ZFreek
  4. Peksu
  5. Xibbe
OG Seed

این توییت مشکوک از peksu خبر از وجود بوت کمپی را می‌دهد که قرار است پلیرها باهم در یکجا تمرین و بازی کنند. جالب است بدانید که بعضی از آنها قبلاً در کنار یکدیگر بازی کرده اند.

بیانیه کوتاهی از OG منتشر شد که به نظر می‌رسید نشان دهنده‌ی نقش مربیگری ‘N0tail’ باشد. سپس یک ویدیوی جدید منتشر شدکه دقیقاً آنچه را که در اردوگاه OG اتفاق می‌افتد را توضیح می‌دهد.

در ویدئوی فوق 100٪ تأیید می‌کند که OG در مسابقات بعدی میجور و مینور، حضور نخواهد داشت. ما همچنین پیام صمیمانه ای را از N0tail مشاهده می كنیم كه همه اتفاقاتی را كه منجر به تصمیم گیری OG به این تصمیم می شود توضیح می‌دهد؛ از جمله فاش كردن روستر دوم OG بنام OG Seed این روستر در واقع قبلا همون طور که گفتیم با نامی دیگر ثبت نام کرده بودند اما بخش OG را تا امروز مخفی نگه داشته بودند.

مدتی است که ما منتظر تیم های به اصطلاح درجه 2 در Dota 2 هستیم تا در رسیدن به قله های افتخار که در بعضی مواقع تقریبا غیرقابل دستیابی به نظر می‌رسد اینبار OG قدم برداشته برای پاسخ به این نیاز و به این تیم کمک می‌کند. در اطلاعیه رسمی در وب سایت OG ، پلیر Ceb ‘سخنان زیر را اعلام کرد.

    ایده ما ساده است: به غیر از روستر اصلی ما ، ما می‌خواهیم تیمی از بازیکنانی را ایجاد کنیم که به آنها بسیار اعتقاد داریم، اما هنوز به دستاوردهایی که احساس می‌کنند می‌توانند برسند، نرسیده اند. ما به آنها کمک خواهیم کرد تا رویاهای خود را دنبال کنند. در تمام طول راه تا سومین دوره میجور DPC، ماback-to-back champions هدایت استعدادها ، تلاش و انرژی خود را به سمت OG Seed هدایت می‌کنیم. “

کهنه‌کاران دوتا همچنین می‌افزایند که آنها با توجه به قوانین DPC کاملاً به این روستر فکر کرده اند. (از هر سازمان فقط یک تیم می‌تواند در مسابقات میجور و مینور شرکت کند.)

این نشان می‌دهد تنها یک عضو مجرب از OG نیست که مربیگری این تیم را برعهده داشته باشد، بلکه این یک نیروی جمعی از back-to-back champions است که همگی به روش فقط OG می‌توانند جمع شوند.

مسابقات Open qualifierهای Leipzig Major برای منطقه اروپا انجام شد و تیم هایی مانند Nigma ، OG Seed ، Team Secret و Chicken Fighters برای کسب دو سهمیه موجود برای صعود به مرحله closed qualifier در مرحله نهایی بودند.

Nigma

کورو ‘KuroKy’ صالحی تاخاسومی سرانجام به صحنه Dota 2 بازگشت و با پلیرای تیم Liquid سابق به عنوان Nigma در مرحله کوالیفایر معرفی می‌کرد و حالا آنها این تیم را به مصاف حریف دیگری که این تیم تایید شده توسط برندگان TI 2019، بنام OG Seed بود، رفته بودند. متأسفانه، تنها یکی از تیم ها می‌توانست که در مرحله نیمه نهایی رقابت های open qualifier بودند، به مرحله closed qualifier راه یابند. این سری نشان داد که Nigma حتی پس از تغییر نام، یک استراحت کوتاه و با وجود پچ جدید، آنها هنوز هم یکی از قویترین تیم های Dota 2 هستند. Miracle با یک Morphling غیرقابل کشتن در بازی اول و پس از آن Chaos Knight تقریباً غیرقابل توقف (unstoppable) پیروزی 2-0 بدست بیاورند که به این معنی است که OG Seed باید مانند OG منتظر بماند تا سومین دوره Major بیاد تا نمایش خود را در main stage دوتا 2 انجام دهند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن