Dota 2اخبار

نتایج open qualifier مسابقات DreamLeague Season 13 در CN و SEA

چین و آسیای جنوب شرقی دو منطقه‌ی اول هستند که در مرحله open qualifier رقابت‌های DreamLeague Season 13: The Leipzig Major و WePlay! Bukovel Minor به خط پایان رسیده اند! دو تیم در هر منطقه اکنون به مرحله دوم مقدماتی منطقه ای می‌روند و متأسفانه برای هواداران PSG.LGD یا برای کسانی که امیدوار بودند بیشتر از Mushi ، Ohaiyo ، Febby ، Forev ، MidOne یا Ninjaboogie را ببینند، این بازیکنان بازمانده‌اند.

PSG.LGD برای اولین بار قربانی پچ جدید و ماجرای bo1 در open qualifier شد. آنها دیروز و در مرحله دوم open qualifier حذف شدند که آنها را مجبور می کند تا در فوریه سال 2020 منتظر یک شانس جدید برای بازگشت دوباره به مسابقات Dota Pro Circuit باشند. کسانی که دیروز آنها را شکست دادند، FTD.apollo نیز در همان دور بعد حذف شدند.

یکی از دو تیمی که از بخش‌های open qualifier منطقه‌ای می‌رود، Dark Knight است. تیمی که در روستر خود از ویژگی های جالب توجهی برخوردار است، بازیکنی از این تیم قادر به شرکت در هیچ تورنمنتی که توسط MDL و ImbaTV، یا درDota2 Professional League برگزار می‌شود، نیست. Ayo لزوما یک بازیکن جدید برای حضور در صحنه حرفه‌ای نیست، او در TI4 در CIS Game بازی کرده است، یک تیم چینی که “Black ” و “Inflame” را در روستر خود داشتند. در طول فصل 2015-2016، وی تحت بنر Vici Gaming و VG.potential بازی کرد، در حالی که در سال 2017 برای VGJ.Thunder جنگید. ممنوعیت رقابتی وی از مسابقات MDL ، DPL و ImbaTV در سال 2018 ، هنگامی که وی به Rock.Y رفت شروع شد. تیمی که او اکنون در آن حضور دارد، Dark Knight قبل از این رقابت‌های انتخابی، سابقه شرکت در تورنمنت دیگری را ندارد.

تیم دیگری Revive است که از براکت‌های Open به مسابقات مقدماتی Closed منطقه‌ای در چین آمده است. بازیکنان شناخته شده را گرد هم آوردند تا در طول فصل جدید با هم بجنگند.

روستر تیم Revive :

“End”
“ASD”
“eLeVeN”
“ah fu”
“Lww”

 در open qualifier مسابقات جنوب شرقی آسیا، چند تیم جالب و جدیدترین روستر T1 با “Forev” ،”Febby”و “pieliedie” زیر پرچم این تیم بازی می‌کردند ناکام ماندند. متأسفانه آنها، در مسیر open qualifier منطقه‌ای در مرحله نیمه نهایی توسط Alpha x Hashtag، که تنها یکی از دو تیم برای صعود می‌کنند، دست‌هایشان کوتاه شد. Neon Esports دومین تیم که به مسابقات closed regional qualifiers پیوست. از اول دسامبر آغاز می شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن