Dota 2مقالات آموزشی

آموزش هیرو chen آفلین

مقاله دیگر آموزش هیرو chen آفلین ، یک بازی دیگه هم خراب شد. این بار کری شما کسیه ک بازی شما رو خراب می کنه. در ادامه این سری مربوط ب هیروهای ساپورتری هستن که می تونن ب عنوان کری بازی کنن. آموزش هیرو chen آفلین بعضی موقع ها بازی شده که این موضوع یه چیز جدید نیست، اما اخیراً، chen توی افلین با سرعت ناچیزی بازی ها رو برنده شده. در این مقاله، ما به ایده هایی درمورد چن افلین خواهیم پرداخت، اگر این ی انتخاب مناسب باشه. در صحنه حرفه ای ، پلیر 33 از تیم Alliance کسیه ک از این هیرو توی افلین استفاده کرد. این بازیکن به خاطر بازی کردن با هیرو های مایکرو قوی شناخته شده و هیرو های زیادی وجود نداره که قوی‌تر Chen باشن. پلیر33 نیز یک آفلین پلیره، بنابراین قرار دادن 33 با هیرو چن توی آفلین چیز معقولیه. اخیرا ، Alliance در MDL Chengdu Major با هیرو Chen توی آفلین بازی کردن. در بازی افتتاحیه مرحله گروهی تیم Alliance هیرو چن رو برای 33 پیک کرد و در این بازی پیروز شدن. دفعه بعد هم چن رو پیک کردن، و چن در یکی از اولین پلی آف های اون دوره بازی کرد. ک در اون بازی هم برنده شدن و گیم بعد TNC در سری اول Chen رو بن کرد. Chen در مرحله اول در برابر تیم Alliance بن شد قبل از اینکه در دور سه از براکت پایین حذف بشن.
Chen ی هیرو رایج بین پلیرهاست که اغلب در بازی های حرفه ای پیک میشه اگرچه بیشتر به عنوان ی هیرو ساپورته. اون چیزی ک Alliance و 33 نشون دادن این بود که هیرو Chen اگه دست پلیر خوبی باشه، میتونه ی افلینر خوبی هم باشه.

صحنه پابلیک :
در سایت Dotabuff, در پوزیشن Offlane هیروی Chen با Win Rate حدودا 59% و Pick Rate حدودا 1.57% در بازی های Divine/Immortal در تاپ رنک این سایت قرار دارد. در بازی های Ancient, هیروی چِن دارای 54.28% Win Rate و 0.61% Pick Rate در رنک 6 قرار دارد. دیگه چه زمانی هیرویی را با 59% Win Rate دیده بودید ؟
این درصد بسیار بالاست و به این معنا میتونه باشه که Chen گزینه ی بسیار مناسبی به عنوان Offlane هستش.

هیروی Chen به عنوان OFFLANER :
این هیرو در اوایل بازی در برابر حریفاش برتری داره و از همین برتری تا اواخر بازی استفاده میکنه. وقتی لول 1 هستید میتونید با گرفتن Range کریپ تیم حریف یا کریپ های جنگل در گرفتن Last Hit موفق تر از حریف باشید. همچنین ابلیتی Divine Favor به شما Health Regen میده که همیشه میتونه بهتون در Lane کمک کنه.

از اونجایی که به عنوان Offlaner بازی میکنید, زودتر از حالت Support لول آپ میشید و میتونید کریپ های جنگل از جمله Centaur Conquerors رو قبل از دقیقه 10 بازی به کنترل بگیرید. اگه چند تا از این کریپ های جنگل رو بگیرید, حریف در برابرشون به مشکل بر میخوره. البته در کل بازی مقابله کردن با کریپ های جنگل هیروی Chen دشواره ولی در اوایل بازی بسیار دشوارتر خواهد بود.

وقتی صحبت از هیرو های OFFLANE میشه, اکثر پلیر ها به یاد هیرو هایی که Health زیادی میفتند.هیروی Chen هم همینطوره ولی به طرز متفاوتی!
کریپ های جنگلی این هیرو میتونند با مقدار Health بالایی و قابلیت Stun فایت رو آغاز کنند در صورتی که خود هیروی Chen عقب تر از همه ایستاده و میتونه اعضای تیم رو ساپورت میکنه.به این صورت Chen انتظارات اکثر پلیر ها رو میتونه برآورده کنه.
این روند قدرتمندی شما تا Mid Game ادامه پیدا میکنه ولی از اونجایی که کریپ های جنگل شما نمیتونند آیتم بخرند به اندازه ی هیرو ها پیشرفت نمیکنند. شما مجبور میشید که آیتم Aghanim’s Scepter رو خریداری کنید تا بتونید کریپ های Ancient رو کنترل کنید. اما ناگفته نمونه که در Late Game باز هم هیرو ها در برابر Chen برتری خواهند داشت. اگر در Mid Game یا Late Game چند تا کریپ جنگل توسط حریف دیده باشه به راحتی میتونند با استفاده از Force Staff یا Blink Dagger فرار کنند ولی قبل از دقیقه 15 بازی هر هیرویی در برابر Chen نمیتونه مقاومت کنه.

مشکلات Offlaner Chen :
وقتی شما به عنوان Offlaner هیروی Chen رو برمیدارید, Soft Support ممکنه شما رو جدی نگیره و Last Hit هارو از شما بگیره. با این فکر که اگر خودشون Farm کنند خیلی بهتره و در پایان باید برای گرفتن Last Hit هم با حریف و هم با هم تیمی خودتون درگیر باشید. هیروی Chen نیازمند زمان است. شما مجبورید به جنگل برید و دنبال کریپی بگردید که مناسب و مفید باشه.مردن کریپ های جنگل شما هم زمان مناسبی رو برای حریف ایجاد میکنه تا بتونه در غیبت شما کاری انجام بده.

جمع بندی آموزش هیرو chen آفلین :
در زمان مناسب و با داشتن تیمی مناسب, هیروی Chen به عنوان Offlaner حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت و حریف برای مقابله با این هیرو دچار مشکل خواهد شد. هیروی Chen نیازمند تمرکز زیادی هستش و از سخت ترین هیروهای Dota 2 به شمار می آید.اما اگر شما سعی کنید این هیرو رو یاد بگیرید یا اگر بازی کردن با این هیرو رو بلدید, استفاده کردن ازش میتونه خیلی خوب باشه چرا که تیم حریف تا حالا با هیروی Chen به عنوان Offlaner مقابله نکرده و این میتونه به سود شما باشه.

مترجم:یاسین Nyyy1 و امیر Carnag33

امتیاز کاربران: هنوز امتیازی ثبت نشده!
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن