Dota 2اخبار

نتایج open qualifier مسابقات Leipzig Major در EU و CIS

مسابقات Open qualifierهای Leipzig Major برای منطقه EU و CIS انجام شد.
در منطقه اروپا تیم‌هایی مانند Nigma ، OG Seed ، Team Secret و Chicken Fighters برای کسب دو سهمیه موجود برای صعود به مرحله closed qualifier در مرحله نهایی بودند.

کورو ‘KuroKy’ صالحی تاخاسومی سرانجام به صحنه Dota 2 بازگشت و با پلیرای تیم Liquid سابق به عنوان Nigma در مرحله کوالیفایر معرفی می‌کرد و حالا آنها این تیم را به مصاف حریف دیگری که این تیم تایید شده توسط برندگان TI 2019، بنام OG Seed بود، رفته بودند. متأسفانه، تنها یکی از تیم ها می‌توانست که در مرحله نیمه نهایی رقابت های open qualifier بودند، به مرحله closed qualifier راه یابند. این سری نشان داد که Nigma حتی پس از تغییر نام، یک استراحت کوتاه و با وجود پچ جدید، آنها هنوز هم یکی از قویترین تیم های Dota 2 هستند. Miracle با یک Morphling غیرقابل کشتن در بازی اول و پس از آن Chaos Knight تقریباً غیرقابل توقف (unstoppable) پیروزی 2-0 بدست بیاورند.

Nigma Vs OG Seed

مرحله نیمه نهایی دیگر بین تیم بازگشته‌ی Secret و Chicken Fighters برگزار می شود. روستر تیم “SoNNeikO”. تیم سیکرت با داشتن MATUMBAMAN که بخشی از روستر تیم Secret است، موفق به انجام یک بازی بی نقص شد و از این رو حریف خود را همیشه جلوی خود نگه می‌داشت. متأسفانه روستر SoNNeikO، باید به پابلیک برگردند و احتمالاً به سومین دوره میجور چشم بدوزند. اگرچه منطقه اروپا اکنون برای رخنه کردن بسیار سخت به نظر می‌رسد.

Leipzig Major Team Secret

با این وجود، Secret و Nigma دو تیمی خواهند بود که در مرحله closed qualifier برای Leipzig Major وارد میدان می شوند که شامل تیم های مثل Team Liquid و Alliance در انتظار نبرد هستند. با سه اسلات فعلی که Leipzig Major برای منطقه اروپا در دسترس دارد، یکی از این تیم ها به احتمال زیاد یکی از این 4 تیم نام برده شده به مینور خواهد رفت.

در منطقه CIS تیم‌هایی مانند Angry Tomatoes برابر Khan و Benz 190E برابر Winstrike برای کسب دو سهمیه موجود برای صعود به مرحله closed qualifier به رقابت پرداختند.

تیم Winstrike در مسابقه کوالیفایر در Leipzig Major با تیم Benz 190E را با نتیجه 2: 1 شکست داد و تیم RodjER در مسابقات closed qualifier شرکت خواهد کرد.

Winstrike:

  1. Daxak — carry
  2. mellojul — mid
  3. AfterLife — offlane
  4. ALOHADANCE — support
  5. RodjER — support
  6. ArsZeeqq— coach

در یک مسابقه نزدیک، تیم Khan تیم Funn1k به نام Angry Tomatoes را با نتیجه 2: 1 شکست داد. تیم Fishman نیز در مسابقه closed qualifier برای DreamLeague Leipzig Major یک اسلات دریافت کرد.

KHAN

DurachYo
ArrOw
chshrct
yamich
Fishman

closed qualifier در تاریخ 1-4 دسامبر برگزار می شود. دو تیم برتر در DreamLeague Leipzig Major بازی خواهند کرد و تیم هایی که در جایگاه‌های 4-7 برسند برای اسلات WePlay Bukovel Minor 2020 بازی خواهند کرد!

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن