Dota 2مصاحبه

چرا روسیه از مسابقات جام جهانی IeSF کنار کشید؟

Nix‘ بازیکن تیم ملی روسیه در استوری های اینستاگرام خود برداشت های خود از مسابقات قهرمانی جهانی IeSF 2019 را توصیف کرد. این لیدر همچنین توضیح داد که چرا تیمش تصمیم به کنار کشیدن از قهرمانی گرفت.

نظرات Nix:

    من می خوام به وضوح این وضعیت رو بیان کنم، زیرا وضعیت دیوانه کننده است. اونا منو بیرون انداختن: برخی از اونا در تلویزیون منتشر شده، سیاست در حال حاضر خودشو نشون میده. به نظر من درسته که بگیم همه چیز چطور بود، این فقط احساسات من نبود، که ازش دور شدم.

    دلیل اصلی ما پشتیبانی فنی است که کامپیوترهای ما هر 15 دقیقه یکبار خاموش می‌شن و ما در 14 ساعت نمی تونستیم یک بازی کنیم. افرادی که همه چیزشون خوب بود، دو بازی انجام دادند و به هتل رفتند. گفتیم که دیگه نمی‌تونیم بازی کنیم: ساعت 12 شب، فقط مشکل فنی خوردیم. غذا چیزی نخورده بودیم، ما نیاز داریم به هتل بریم، اما می تونیم همه بازی ها رو فردا انجام بدیم. به ما جواب دادن: “نه ، شما الان به گیم نت (computer club) دیگه ای می‌رید(تقریباً در همان سطح) و بازی خودتونو انجام می دید. یا ما شما رو رد (disqualify) می‌کنیم.”

    بدیهی که اونا به سادگی ما رو برای نمایش عجیب و غریب خود گیر آوردن، بعد شرایط دوم رو به ما دادن: “پنج ساعت بخوابید، بعد از اون شما دوباره شبانه روز بازی خواهید کرد.” طبیعتاً این موضوع برای ما مناسب نبود، هرچند قبلاً نیز با یک شکست فنی موافقت کرده بودیم، زیرا مطمئن بودیم که حتی اگر به عنوان یک شکست حساب می شد، به هر حال از این مرحله می‌گذریم. برگزارکنندگان جام رو سخت کردن، به همین دلیل ما نتونستیم بازی کنیم و اونا هنوز هم ما رو در چنین شرایطی قرار می‌دن که باید بازی کنیم. و این دلیل اصلی ستاره دار شدن ما تبدیل شد، یعنی ما حتی علی رغم آنچه که بود، آماده بازی بودیم. اما به نظرم بازی کردن واقعا اشتباه و غیر انسانی است.

    در مورد سیاست ، من قصد مداخله در اونو ندارم ، هیچ نظری ندارم. همه اینا تمام شد و خدا رو شکر همه چیز خوبه. می خوام بگم که همه اینها به دلیل ایجاد شور فیلم برداری نشده است، من می‌خواستم به مردم نشون بدم که در پشت صحنه چی می‌گذره. از آنجا که من حداقل به نوعی رسانه کوچیکی دارم. اگر این ضبط نمی‌شد، همه چیز به سادگی از بین می‌رفت.

    علاوه بر این، تمام تیم های خارجی که با اونا صحبت کردیم، نظر یکسانی داشتن، همه در شوک بودن. اسم مسابقات رو “World Cup” میزارن (فقط یک لفظِ). و همه اینا کاملاً نزدیک بود. همه‌ی ما در موردش شوخی کردیم، خندیدیم، هیچ ارتباط پنهانی وجود نداشت. این دقیقاً مثل یک وبلاگ زنده است: به مردم نشون بدیم که واقعاً همه چیز چطوری اتفاق افتاد.

    در واقع همه چیز بصورت واقعی فیلمبرداری شده. به جز رزولوشن مانیتورها، هیچ چیز تنظیم نشده بود. در واقع ، ما یک بطری آب پیدا کردیم ، اون رو از جایی گرفتیم، اما همون یکی تنها برای 5 نفر بود. این یک موقعیت بسیار عجیب و غریب بود و تجربه جالب، در واقع، من با این موضوع کنار میام. ارزش این رو نداره که یک درام دیوانه وار از IeSF بسازیم.

پیش از این ، تیم روسیه از مسابقات IeSF World Championship 2019 انصراف داد. این مسابقات از 12 تا 14 دسامبر در سئول کره جنوبی برگزار شد. برنده این رقابت ها تیم ملی سوئد بود.


برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن