Dota 2

SabeRLighT : تیم های EG و Quincy Crew در سطح بالاتری از ما هستند.

پلیر SabeRLighT آفلینر Undying در پادکست “Position Six” در مورد وضعیت فعلی تیم و تمرینات تیم و رقیب های سرسختشون صحبت کرد.

درباره وضعیت فعلی Team Undying

این آرامش قبل از طوفان هستش. من فکر می کنم تا TI هنوز وقت هست. بنابراین ما واقعاً هنوز برای TI آماده نمی شیم. ما می خوایم استراتژی های جدیدی رو امتحان کنیم، می خوایم نحوه شکست دادن رو یاد بگیریم. ما می خوایم به حالت قبل برگردیم تا پس از ورود به bootcamp ، به جای تمرکز بر خطاهایی که باید از قبل برطرف بشن، بتونیم اونچه که در حال حاضر داریم بهبود بخشیم. […] من فکر می کنم ما از زمان بازی های مقدماتی TI به میزان قابل توجهی بهتر شدیم.

درباره Evil Geniuses و Quincy Crew

من فکر می کنم EG در سطح متفاوتی هستش. بازی مقابل اونا و شکستشون بسیار سخته. اما از نظر کوینسی کرو ، اونا مدت زیادی با هم بوده اند ، و این ما رو مغرور نشون میده که بعد از دو ماه بازی با هم فکر کنیم که از قبل بهتر از اونا هستیم. البته، ما به راحتی می تونیم اونا رو شکست بدیم، چرا که Dota به این ترتیب کار می کنه […]. به طور کلی ، EG و Quincy Crew در سطح بالاتری از ما هستن. […] من فکر می کنم ما چیزهای زیادی داریم که مانع ما میشه. ما هنوز همو ندیدیم، ما بوت کمپ های مشترک نداشتیم. من و تیمادو با مشکل پینگ بازی می کنیم. در واقع چهار بازیکن در حال دست و پنجه نرم کردن با پینگ بودن. امیدوارم همه این مشکلات همین الان در bootcamp حل بشه. […]

درباره بازیکنان تیم Undying

تیمادو خیلی مرا شگفت زده کرد. وقتی به تیم ملحق شدم ، از مردم پرسیدم نظر آنها درباره بازیکنان تیم Undying چیست. چون من واقعاً نمی دانستم آنها چه کسانی هستند ، چه شخصیتی دارند و امثال آن. […] مردم به من گفتند که تیمادو کمی سمی است و بازی های میخانه را خراب می کند. […] اما اکنون تیمادو را می شناسم ، و او صادقانه بهترین بازیکن Dota است که من تا به حال با او بازی کرده ام. نه از نظر بازی ، اگرچه او بازیکن فوق العاده ای نیز هست. من طرز فکر او را تحسین می کنم. […]

من فکر می کنم MoonMeander و DuBu نیز بسیار خوبن. طبیعتاً همه اعضای تیم [بسیار خوب] هستن. MoonMeander وقتی آفلین بازی میکنم بسیار کمکم میکنه و سطح منو ارتقا میده.

در مورد تغییر موقعیت

من فکر می کنم اگر در برخی از مواقع از من بخوان نقش خودمو تغییر بدم ، به عنوان مثال، وقت انتقال به تیم دیگه یا حتی در تیم Undying ، […] ، شاید من موقعیت خودمو تغییر بدم. به نظرم می رسه که تنها نقش دیگه ای که بتونم خودمو به نحوی در اون ثابت کنم، پوز چهار هستش و شاید بتونم  اونو بازی کنم. اما شخصاً ، من از آفلین لذت می برم، برای بچه ها فضا (Space) ایجاد می کنم و برای اونا می میرم.

درباره بتها و الگوها

من فکر می کنم عمدتا zai است. و وقتی به آمریکای شمالی نقل مکان کردم ، متوجه iceiceice شدم اون بازیکن بسیار خوبی هستش. […] فکر می کنم بیشتر این دو نفر باشن. بعد همه چیز بستگی به هیروها داره. به عنوان مثال ، اگر می خوام چیزی در مورد Mars یا Slardar بدونم ، Boxi و غیره رو تماشا می کنم.

شما به SabeRLighT به عنوان آفلینر چه نمره ای میدید؟ میتونه در سطح tier 1 بدرخشه یا هنوز نیاز به تجربه بیشتری داره؟

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن