Dota 2اخبار

TNC قهرمان میجور از منجلاب حذف از میجور منطقه SEA گریخت

روز اول مسابقات در SEA بسیار جالب تمام شد. TNC برای بالا آمدن از این گروه به یک معجزه نیاز داشت تا به میجور دوم برسند. آنها به Geek Fam نیاز دارند تا حداقل 1 بازی را در مقابل Adroit از دست بدهد تا دوم گروه شوند. آنها اصلا نمیتوانند هیچ اشتباهی در نتایج روز دوم داشته باشند.

اما مقام اول این گروه قبلاً Reality Rift به خود اختصاص داده است. قهرمانان میجور با نتیجه 0-2 به Reality Rift (تیم KyXy) باختند و دچار مشکل شدند.

Adroit یک بازی از Geek Fam گرفت و به قهرمانان میجور امید داد تا دوباره بازی کند. TNC سپس در مقابل نئون 2-0 برنده شد، آنها برای رسیدن به پلی آف مرحله quarter میجور، Bo1 بازی می‌کنند. اگر حداقل 1 بازی از دست بدهند، باید برای مینور Bukovel بجنگند.

TNC

تیم TNC توانست با شکست تیم Geek Fam به جمع چهار تیم پلی آف مرحله quarter میجور خودش را برساند و باید در مقابل تیم Fnatic صف آرایی کند. منطقه SEA دارای 3 اسلات برای میجور است و 3 تیم از چهار تیم TNC، Fnatic ، Reality Rift و Cignal Ultra به مسابقات میجور صعود خواهند کرد. و تیم باقی مانده باید برای مینور Bukovel بجنگند.

مسابقات

بازی Fnatic با TNC این بازی 3 دسامبر ساعت 10:30 به وقت تهران برگزار خواهد شد.
در یک بازی موازی، Cignal Ultra با Reality Rift نبرد خواهند کرد. برنده در DreamLeague Leipzig Major بازی خواهد کرد.

Geek Fam در گروه A سوم شد و به WePlay Bukovel Minor 2020 کوالیفای شد. BOOM Esports درTiebreaker برای جایگاه سومی در گروه B. باSterling Global Dragons روبرو خواهد شد. تقابل این دو 3 دسامبر ساعت 7:30 به وقت تهران آغاز می شود. برنده با تیم Neon برای کوالیفای مسابقات Minor باهم بازی خواهند کرد.

جدول گروهی مسابقات گروه A و Bبرچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن