Dota 2مقالات آموزشی

آموزش Death Prophet ساپورت بخش اول

یکی دیگه از هیروهایی که میتونید توی درفت پیک کنید و تیم حریف رو گیج کنید  Death Prophet ساپورت هست امروز میخواهیم در باره آموزش Death Prophet ساپورت صحبت کنیم. یکی از غیر منتظره ترین هیرو های ساپورت پچ که خیلی هم دست کم گرفته شده.

مبدا Death Prophet ساپورت:

هیرو death prophet یکی از محبوب ترین هیرو ها در پچ قبل بود به این دلیل که بعد از این که هیرو در پچ های 7.24 و 7.25 buff شد بازیکن های حرفه ای رفتن سراغ هیرو و به موفقیت خیلی خوبی هم دست پیدا کردن. برخی از تیم ها از جمله cyber legacy حتی اون رو firstpick انتخاب میکردن.
من اولین بار Death Prophet ساپورت رو موقع کست یکی از گیم هاشون دیدم در اون لحظه فک کردم که مجبور شدن به خاطر درفت این کار رو بکنن چون که اولین پیک برای یک هیرو مید مناسب نیست ولی تیم های حرفه ای میتونن پیک هاشونو با شرایط هماهنگ کنن.
اون موقع نمیدونستم که شاهد ظهور یک هیرو جدید در یک رول جدید هستم. هیرویی که شاید در این رول خیلی قوی نباشه ولی ارزش بحث کردن رو داره. سوالی که پیش میاد اینه آیا ما death prophet بیش از حد بزرگ کردیم ؟
جواب قطعی اینه که خیر. علی رغم nerf های اخیر این هیرو هنوز خیلی قدرتمنده و این موضوع الکی بزرگ نشده و چیزی که مهمه اینه که این هیرو خیلی هم به منابع نیاز نداره تا قدرتشو نشون بده.

هر پلیر Death Prophet معمولا به 1 چیز اهمیت میده، زنده موندن.

تا زمانی که این هیرو بتونه زنده بمونه دمیج بسیار زیادی رو هم به ساختمان های حریف و هم به خود حریف وارد میکنه. البته این هیرو ابیلیتی برای زنده ماندن نیز دارد :
Spirit Siphon یکی از قوی ترین ابلیتی های بازی هست که هم دمیج زیادی وارد میکنه و هم مناسب برای Health پر کردنه. مخصوصا زمانی که بازی به Late Game میرسه.
زمانی که شما پوزیشن این هیرو رو از Core به ساپورت تغییر میدید، یه سری اتفاقات به صورت طبیعی میفته : احتمالا دیگه در اولویت های تیم حریف برای کشتن نباشید. مقدار XP و Gold دریافت می‌کنید. وقتی تمرکز تیم حریف کشتن شما نباشه، شما احتمالا میتونید زمان بیشتری رو زنده بمونید ولی به همون مقدار به تیم حریف دمیج وارد کنید.

کاربرد آموزش Death Prophet ساپورت :

کاربردش به عنوان Support حتی میتونه بیشتر از Core باشه. این هیرو اگر به عنوان Support بازی بشه، در اوایل بازی میتونه بجای Upgrade کردن ابلیتی Crypt Swarm ابلیتی سایلنس خودش رو Upgrade کنه. سایلنس کردن منطقه ای به شعاع 425 میتونه کاملا کاربردی باشه. همچنین این ابلیتی هم Range بالایی داره و به مدت 6 ثانیه هم روی حریف باقی میمونه.(در حالت Max Level)

این هیرو به عنوان Support حتی در لین هم میتونه بسیار کاربردی باشه. لول 2 شدن ابیلیتی Spirit Siphon به شما این اجازه رو میده که تهاجمی (Aggressive) بازی کنید و Health نسبتا زیادی رو با trade کردن با حریف جا به جا کنید. لول 1 بودن ابیلیتی سایلنس هم میتونه برای جلوگیری از ضد حمله ی حریف کافی باشه. همچنین Stats های این هیرو در اول بازی در میان بهترین ها است. رسیدن به لول 6 در 10 دقیقه کاملا ممکنه و در اون زمان دمیج و دوام این هیرو در مقایسه با دیگر ساپورت ها بی نظیر خواهد بود.همچنین این هیرو میتونه از لحاظ Push دادن تهدید بزرگی برای حریف باشه و برخلاف Death Prophet میدلین, میتونه آلتیمیت خودشو برای Push هم استفاده کنه.

در بخش بعدی آموزش Death Prophet ساپورت، فرق بین Core و ساپورت بازی کردن این هیرو و نحوه آیتم بندی آن صحبت خواهیم

امتیاز کاربران: هنوز امتیازی ثبت نشده!
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن