Dota 2مصاحبهمقالات

Team spirit چگونه تکمیل شد. (بخش پایانی)

Team spirit با صعود از منطقه CIS نشان داد چطوری یک تیم با مدیریت قوی و ساختار مناسب میتونه در عرض یکسال خودشو به TI برسونه. در مقالات قبلی درباره نحوه ی شروع کار Korb3n و انتخاب Silent به عنوان مربی و انتخاب TorontoTokyo صحبت کردیم. حالا سایر پلیر ها و تغییرات و گزینه های که کنار گذاشته شدن از زبان Korb3n صحبت خواهیم کرد.

Yellow Submarine:

1) Silent مربی.

2) TORONTOTOKYO

Yatoro

Yatoro

من در ماه مه به B8 پیشنهاد دادم. من این بازیکنو اصلا نمی شناختم، اما بازی های پابلیک و رسمیشو دیده بود. در پایان، B8 اونو نگرفت و در زمانی که تیمو جمع می کردم، بازیکن آزاد بود. از طریق Kidaro باهاش تماس گرفتم و اونو  به ترکیب دعوت کردم. تنها 17 ساله داشت، اما با سطح استدلال هاش منو تحت تأثیر قرار داد. به عنوان یک بازیکن تیم کاملاً بالغ هستش. بنابراین، ما با جسارت باهاش قرارداد امضا کردیم.
درکنار Yatoro ما به بازیکنانی نظیر Dream و Durachyo و دیگران نظر داشتیم ولی در پایان با Yatoro امضا کردیم

ترکیب نهایی تفاوت چندانی با نسخه اول آزمایش نداشت. Kidaro فقط مکانیک نداشت.

collapse

دقیقا مثلا میدلینر ها آفلینر ها در CIS زیاد هستن و جوان اما هیچکدوم اونطوری که باید مناسب نیستن. در ابتدا من خیلی روی Afterlife نظر مثبت داشتم. چرا که فکر می کنم اون دست کم گرفته شده و چند بار براش به صورت شخصی نامه نوشتم اما اون منو نادیده گرفت. collapse در واقع اولین شخصی بود که درنظر داشتم، جدا از چند اسم مستعار دیگر که نمی شناختید. از همان اولین تمرینها، هم افزایی و مچ بودن اون با So bad منو شگفت زده کرد. اما پس از اون من احتمالاً هنوز کاملاً نمی فهمیدم که برخلاف همان یاتورو یا تورنتو ، چه نوع استعدادی در این پسر نهفته است. احتمالاً اگر Team Spirit نبود ، collapse اصلاً در Dota حرفه ای نبود، او یک فرد باهوش است و وارد پزشکی شد … بعد از چند هفته زیر نظر داشتنش، همه چیز رو فهمیدیم و ربات مورد علاقه خودمونو باهاش قرارداد امضا کردیم. علاوه بر  اون، ما به این موارد نگاه کردیم: Ghostik ، Nongrata ، LIL Sorry و دیگران.

So bad

به نظر می رسه پوز چهار در کشور CIS وجود داره، اما یک “اما” وجود داره. پلیر خوب کمه. ویتالی یکی از اولین کسانی بود که ما در نظر گرفتیم، اما در عین حال ما بهش وابسته نبودیم، همینطور اون.  ویتالی به دیدن تیم Empire رفت و حتی چند بازی رسمی براشون انجام داد، اما در نهایت اوکی نشد.

در همین حین، کیدارو ما رو انتخاب کرد و بهش گفت که با ما بیاد، اما وقتی فهمیدیم که کیدارو هنوز برای روستر اول آماده نیست و Miposhka هم از نظری کاپیتان نیست و ویتالی با Collapse در لین همکاری خوبی داشت،SO bad به عنوان یک نامزد ضروری برای ما تبدیل شد. پس از اطلاع از اشتیاق و فرصت لیدری در بازی، بهش اطلاع دادیم.
پلیرهای مورد توجه: سایوو ، راجر ، میروسلاو و دیگران
Miposhka

ایوان بوندارف ، معروف به Kidaro، یکی از اولین بازیکنانی که قصد داشتم یک تیم برای او بسازم. من دیدم که کیدارو فاقد مکانیک است. اما او هرگز از مسئولیت نمی ترسید و خارج از بازی زیاد کار می کرد. CIS فاقد کاپیتان هستش. افرادی که مسئولیت رو بر عهده می گیرن. ما آماده بودیم که بهش وقت بدیم، علاوه بر این، زبان مشترکی با مربی پیدا کرد و همفکری عالی داشتند.

اما دقیقاً همین کمبود تجربه و کمی سختی مهارت مکانیکی بود که بهش اجازه نمی داد در تیم اصلی قرار بگیره. این شاید تنها لحظه ای باشه که کمی پشیمان میشدم، اما می فهمم که لازم بود. من فکر می کنم کیدارو دو گزینه دارد: اول ، مکانیک رو بفهمه و ظرف چند سال آینده به یک فرد عالی تبدیل بشه و دوم به عنوان بازیکن در تایر 2 باقی بمونه، اما می تونه یک تحلیلگر، متخصص درفت بسیار موفق بشه یا مربی مشترک بدون داشتن عذاب وجدان میگم که اکنون اونو به راحتی به این سمت می برم چون بسیار دقیق هستش، نوآوری هاش بسیار جالب و کارساز هستش، سبک درفتش به نوعی منو به یاد OG می اندازه …. کار و گفتگو کردن باهاش بسیار خوشحال کننده اس. در نتیجه، ما میپوشکا رو گرفتیم ، مطمئناً شما به من اعتقاد نخواهید داشت، همانطور که مدیرعامل Team spirit در ابتدا باور نداشت ، اما من به یاروسلاو لابی نکردم، او با بازی و نگرش خود ثابت کرد و پلیر رو متقاعد به همبازی شدن باهاش کرد.

team spirit

میپوشکا در تعطیلات به سر می برد، قصد داشت به مدت 2 ماه مرخصی بگیره اما متقاعدش کردم که تعداد روزهای تعطیلات رو به 30 روز کاهش بده. اون آخرین نفری بود که در ابتدای ماه اکتبر به ما پیوست. علاوه بر Miposhka ، ما در نظر گرفتیم: Kidaro ، Suzuya ، Happydurara و دیگران.

در مجموع ، تیم توسط Korb3n جمع شده بود ، اما من می گویم که لیست توسط ما جمع شد: Korb3n ، Silent ، Cheshir ، DKlana. سازمان Team Spirit این تیمو از ابتدا ساخت. این امضا برای ترکیب نهایی نیست و تحت عنوان Yellow Submarine بازی کردیم، زیرا ما به زمان نیاز داشتیم تا سیستم رو ببینیم، آیا به این بازیکنان اطمینان داریم یا نه و در نهایت اطلاعیه ای رو  منتشر می کنیم و موضوع رو اطلاع میدیم.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن