Dota 2مصاحبهمقالات

TORONTOTOKYO و Silent چطوری به Team Spirit اومدن

TORONTOTOKYO و Silent چطوری به Team Spirit اومدن:برنامه Korb3n ساده بود یک مربی بیاره و تیم رو همزمان با اون جمع کنه که با بازخورد اون تیم ساخته بشه. مربی در بخش آموزشی اونا یکی از لینک های اصلی هستش.

کار ما با یک مربی شروع شد. با تهیه یک لیست کوتاه، از کسانی که مناسب یا مشغول نیستند، تنها 3 نامزد باقی مونده بود. Yol , Bzz , Silent در آن زمان Bzz در تیم بازی می کرد، ولادیمیر نیز، اما آماده بود که پیشنهاد ما رو بررسی کنه، با نگاه به جلو، میگم که از نظر من Yol متخصص خوبی خواهد بود، اما برای تأیید پلیرا در تیم پس از انبوه مذاکرات، با دریافت موافقت Silent، با ترسیم الگویی که قرار است از اون پیروی کنیم، با اون امضا کردیم.

Yellow Submarine:

1) مربی Silent.
Silent

خوشحالم که ما موفق شدیم بهترین gyrocopter  پلیر CIS رو بدست بیاریم و با اون افتخارات مون رو به اشتراک بگذاریم. در صورت تمایل، Silent توانایی بزرگ شدن رو داره.

TorontoTokyo از طریق Gpk پیدا شد و با Yatoro اولین بازیکنان لیست شدن.
پس از جذب مربی، این طرح فاصله مختصری ایجاد شد. واقعیت اینه که Silent نیاز به حل مسائل بهداشتی داشت که مدتها قبل از مذاکرات ما برای وی برنامه ریزی شده بود. نمی توانست مدتی در بررسی پلیرا شرکت کنه.

ماه اوت بود، لیستی از بازیکنان در CIS تهیه شد که بالقوه ادعای حضور در تیم رو داشتن. حدود 80 بازیکن وجود داشت، من تعداد دقیق اونا رو حساب نکردم، اما این لیست واقعاً زیاد بود … بعضیهاشونو یهویی خط زدیم، چون در دسترس نبودن. به طور نسبی، من می تونم با CPC تماس بگیرم  و حتی می تونم هزینه انتقالشو پرداخت كنم، اما قبول نمی كرد.
TORONTOTOKYO

وقتیکه با GPK برای weplay مصاحبه کردم، ازش پرسیدم آیا شخصی با نام مستعار TORONTOTOKYO رو می شناسه و می تونه اونو به عنوان میدلینر توصیه کنه. Mid یک موقعیت واقعا کمیاب در CIS است، یا بازیکنی وجود نداره یا در شرایط خوبی نیستن. TORONTOTOKYO  را در پابلیک ها می دیدم، بازی هاش برای “Aggressive Mod” و “Yolo Knights” واچ می کردم، به عنوان فرند در Steam ادد کردم ، اما درخواست منو قبول نکرد.
با GPK آمار گرفتیم راه های ارتباطی با اون رو داری اون یک راه ارتباطی باهاش رو بهم داد و دیگ از هم دور شدیم.
TORONTOTOKYO اولین بازیکنی که مدنظر من بود، ما کمی در VK (شبکه اجتماعی روسی) صحبت کردیم. اونو در لیست کوتاه قرار دادم. بعدش لقب میو رو برداشت، بنابراین برای کسانی که پیگیر هستن، میو و TORONTOTOKYO یک نفر هستن.

علاوه بر TORONTOTOKYO، برای مید به Ergon ، Lorenof ، Ceyler ، Dream ، Afoninje ، Magical (بله، به Ceyler ساپورت پلیر در مید بودنش نگاه کردیم) و چند نام مستعار ناشناخته نگاه کردیم.میو برای KHAN در BTS ، به عنوان یک بازیکن استندین بازی کرد، قبلاً یک بازیکن تیم اسپریت بود و یک قرارداد امضا کرد. بنابراین، ما اونو از هیچکس دور نکردیم، در واقع ما اولین تیم حرفه ای او هستیم.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن