Underlordsآموزش

معرفی Alliance ها و خصوصیتشان

بازی Underlords دارای ۲۶ Alliance مختلف هست که هر کدام جداگانه دارای خصوصیت و توانایی‌هایی هستن که با فعال شدنشان در بازی به هیرو شما داده می‌شود. ما می‌خوایم در اینجا تمام این خصوصیت و توانایی‌هارو بری شما شرح دهیم.

Warrior

همه ی هیروهای Warrior به میزان[ ۱۰ / ۲۰ ] تا به Armor شون اضافه میشود. دارای ۲ ستون ۳ تایی است، شما حداقل به ۳ یا حداکثر به ۶ هیروی Warrior نیاز دارین تا تاثیرات ان فعال بشود. در بازی به تعداد ۷ هیروی Warrior وجود دارد.

Healer

به Healing نیروهای خودی به میزان[ ۲۵ / ۴۵ ]٪ اضافه می شود. این Alliance دارای ۲ ستون ۲ تایی است، شما حداقل به ۲ یا حداکثر به ۴ هیروی Healer نیاز دارین تا تاثیرات ان فعال شود. در بازی به تعداد ۴ هیروی Healer وجود دارد.

Heartless

همه‌ی نیروهای دشمن به میزان[ ۴ / ۱۰ / ۱۵ ] تا از Armor شان کم میشود. این Alliance دارای ۳ ستون ۲ تایی است، شما حداقل به ۲، ۴ یا حداکثر ۶ هیروی Heartless نیاز دارین تا تاثیرات ان فعال شود. در بازی به تعداد ۶ هیروی Heartless وجود دارد.

Rogue

نیروهای Rogue به میزان[ ۲۰/ ۳۰] ٪ Evasion دریافت می کنن. هروقت یک نیروی Rogue اتک از دشمن را Evade کند، به میزان [ ۱۰/ ۲۰] Attack Damage دریافت می کند.در بازی ۵ تا هیروی Rogue وجود دارد.

Champion

این Alliance فقط دارای یک هیرو هست که Legion Commander می باشد. او تمام تاثیر های بقیه Alliance های فعال رو می گیرد، به اضافه‌ی ۳ ٪ Damage اضافه و ۸ ٪ Hp اضافه به ازای هر Alliance فعال می گیرد.

Champion

Dragon

همه‌ی هیروهای Dragon یک Ability Draconic اضافه ازاد می کنن. این Alliance دارای ۱ ستون ۲ تایی است، شما به ۲ تا هیروی Dragon نیاز دارین تا تاثیر  ان فعال شود. در بازی به تعداد ۴ تا هیروی Dragon وجود دارد. در اینده توضیح خواهیم داد که چه Ability به Dragon ها اضافه میشود.

Swordsman

هر نیروی Swordsman به مقدار +[ ۱۰/ ۲۰ ]٪ Damage اضافه دریافت می کنن به ازای هر نیروی دشمنی که در کنارش ایستاده باشد. در بازی ۷ هیروی Swordsman وجود دارد.

 

Demon

هر وقت یک Demon از Spell خودش استفاده کنه باعث می شود بقیه Demon های تیم خودی به مدت ۴ ثانیه Silence بشوند و به ازای هر Demon خودی که در Board وجود دارد ۵۰ ٪ Pure Damage می گیرد.این Alliance دارای ۱ ستون ۱ دونه ای است. در بازی به تعداد ۶ تا هیروی Demon وجود دارد.

Shaman

هر وقت مبارزه شروع شود، یک [ Small Wolf / Wildwing Hatchling / Black Dragon ] احضار می کنند برای کمک، هر هیروی Shaman جداگانه Effect خاصی را به این نیروی احضار شده می دهند. در بازی ۶ تا هیروی Shaman وجود دارد.

Vigilant

وقتی یکی از نیروهای دشمن از Spell خود استفاده کند[ فقط هیروهای Vigilant شما/ همه‌ی نیروهای شما] به سمت اون دشمن نشانه می‌روند اگر اون نیروی دشمن در Range Attack شان باشد. Attack بعدیه نیروهای شما به ان دشمن به میزان[۴۰/ ۵۰]٪ زیاد میشود. دارای ۲ ستون ۲ تایی است، شما حداقل به ۲ یا حداکثر به ۴ هیروی Vigilant نیاز دارین تا تاثیرات ان فعال شوند. در بازی به تعداد ۵ هیروی Vigilant وجود دارد.

Vigilant Alliance

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن