Underlordsآموزش

معرفی Alliance ها و خصوصیتشان

بازی Underlords دارای ۲۶ Alliance مختلف هست که هر کدام جداگانه دارای خصوصیت و توانایی‌هایی هستن که با فعال شدنشان در بازی به هیرو شما داده می‌شود. ما می‌خوایم در اینجا تمام این خصوصیت و توانایی‌هارو بری شما شرح دهیم.

Assassin

تمام هیروهای Assassin به مقدار[ ۱۵ / ۲۵ ] ٪ شانس دارن که به میزان[ ۳۲۵ / ۴۰۰ ] ٪ Damage Critical بزنن.

وقتی هیرو Assassin به هیرو حریف Critical بزند باعث میشه Healing اون هیرو به مدت ۳ ثانیه و به مقدار[ ۷۵ / ۱۰۰ ] کم بشه. این Alliance دارای ۲ ستون ۳ تایی هست که این معنی رو میده شما باید حداقل ۳ یا بیشتر از هیرو Assassin رو Board داشته باشین تا این Alliance  فعال بشه.

در بازی ۷ هیروی مختلف وجود داره که Assassin هستن.

Assassin

Void

تمام هیروهای شما به مقدار ۴0٪ شانس دارن که به میزان ۴٪ از Max health حریف بهشون Damage اضافه Pure وارد کنن. این اثر به مدت ۰/۵ ثانیه Cooldown داره. این Alliance دارای یک ستون ۳ تایی هست، شما فقط به ۳ تا هیروی Void نیاز دارین تا این Alliance فعال بشه. در بازی ۴ هیروی مختلف وجود داره که Void هستن.

Void

Scaled

به همه‌ی نیروهای شما Magic Resistance می‌دهد به میزان[ ۲۰ / ۵۰ ]٪. این Alliance دارای ۲ ستون ۲ تایی هست، شما حداقل به ۲ یا حداکثر ۴ هیرو Scaled نیاز دارین تا این Alliance فعال بشه. در بازی به تعداد ۶ هیروی مختلف Scaled وجود داره.

Scaled

Human

به همه نیروهای شما به میزان[ ۴ / ۸ / ۱۵ ] تا Mana در هر ثانیه اضافه می‌کند. این Alliance دارای ۳ ستون ۲ تایی است، شما به تعداد ۲، ۴، 6 تا هیروی Human نیاز دارین تا اثر‌های مختلف این Alliance فعال بشه. به تعداد ۷ هیروی مختلف Human در بازی وجود دارد.

Human

Hunter

تمام هیروهای Hunter به میزان[ ۳۰ / ۳۸ ]٪ شانس دارن به سرعت به تعداد[ ۲ / ۳ ] تا Attack به دشمن وارد کنن. این Alliance دارای ۲ ستون ۳ تایی هست. شما حداقل به ۳ یا حداکثر به ۶ هیروی Hunter نیاز دارین تا تاثیرات این Alliance فعال بشه. در بازی به تعداد ۷ هیروی Hunter وجود دارد.

Hunter

Mage

نیروهای دشمن به میزان[ ۳۵ / ۷۰ ]٪ بیشتر Magic Damage دریافت می‌کنن. این Alliance دارای ۲ ستون ۳ تایی است، شما حداقل به ۳ یا حداکثر به ۶ هیرو Mage نیاز دارین تا تاثیرات ان فعال شود. در بازی بازی به تعداد ۷ هیروی Mage وجود دارد.

Mage

Primordial

هیروهای این Alliance به هنگام مرگ یک Eidolons بهRank [ ۱ / ۲ ] احضار می‌کنن. این Alliance دارای ۲ ستون ۲ تایی است. شما حداقل به ۲ یا حداکثر به ۴ تا هیروی Primordial نیاز دارین تا فعال شود. در بازی به تعداد ۶ هیروی Primordial وجود دارد.

Primordial

Savage

این Alliance دارای ۳ ستون ۲ تایی است. شما اگه ستون اول پر کنین( یعنی ۲ تا هیرو Savage داشته باشین ) همه‌ی نیروهای Savage/ اگر ۲ ستون پر کنین همه‌ی نیروهای Savage و تمام نیروهای احضار شده/ اگه ۳ ستون پر کنین تمام نیروهای شما به میزان[ ۵ / ۸ / ۱۰ ] تا به Attack Damage شون اضافه میشه. در بازی به تعداد ۶ هیروی Savage وجود دارد.

 

Savage

Summoner

نیروهای احضار شده‌ی شما به میزان[ ۲۰ / ۴۰ ]٪ به Damage شون اضافه میشه. این Alliance دارای ۲ ستون ۲ تایی است. شما حداقل به ۲ یا حداکثر به ۴ هیروی Summoner نیاز دارین تا تاثیرات Summoner فعال شود. در بازی به تعداد ۶ هیروی Summoner وجود دارد.

Summoner

Troll

همه‌ی نیروهای Troll به میزان[ ۳۵ / ۶۵ ] تا به Attack Speed شون اضافه میشه و بقیه نیروهای شما به میزان[ ۱۰ / ۳۰ ] تا به Attack Speed شون اضافه میشود . این Alliance دارای ۲ ستون ۲ تایی هست، شما حداقل به ۲ یا حداکثر به ۴ هیروی Troll نیاز دارین تا تاثیرت Troll فعال بشود. در بازی به تعداد ۵ تا هیروی Troll وجود دارد.

Troll

امتیاز کاربران: هنوز امتیازی ثبت نشده!
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن