Dota 2اخبار

تبانی در دوتا2 در مسابقات WePlay! Pushka League

26 آوریل با میزبانی WePlay! Pushka League مسابقات Bo3 بین دو تیم Cyber TRAKTOR vs Cyber Legacy  انجام شد که احتمال زیاد تبانی در دوتا2 بوده است. نتیجه مسابقات 2-0 به نفع تیم Cyber Legacy به پایان رسید، بازیکن تیم Traktor بر روی ده Kill شرطبندی کرده بود.
نمایندگان حوزه ورزش الکترونیکی WePlay! و تحلیلگرانی که در لیگ حضور داشتند، بازی های این سری را تماشا کردند و به این نتیجه رسیدند Cyber TRAKTOR که به احتمال زیاد این بازی شرط بندی و تبانی در دوتا2 بوده است. اکنون ما در حال تحقیق هستیم و به شناخت اوضاع ادامه می دهیم.
تا زمانی که همه شرایط مشخص نشود، تیم Cyber ​​TRAKTOR از شرکت در WePlay! Pushka League معلق شد.
ما پیشنهاد می‌کنیم که در صورت تأیید اطلاعات مربوط به بازی برای نتیجه غیرعادلانه، Cyber ​​TRAKTOR نیز تحقیقات داخلی خود را انجام داده و نتایج خود را به صورت عمومی به اشتراک بگذارد.

یکی از دلایل اصلی وجود WePlay! Pushka League  این است که ما می خواهیم از بازیکنان با استعدادی که هنوز کشف نشده‌اند حمایت کنیم. برای شرکت کنندگان، حتی اگر هنوز آماده بازی برای پیروزی نباشند، مسابقات رسمی به عنوان انگیزه ای برای پیشرفت و کار بر روی خود محسوب می شود. متأسفانه هیچ کس از این واقعیت که بازیکن یا کل تیم از این فرصت برای بدست آوردن پول آسان استفاده می‌کند، در امان نیست. هنگامی که شرایط را کاملاً درک کنیم، مجازات‌هایی را برای عاملان را بزودی اعلام خواهیم کرد.

بازیکن Cyber ​​TRAKTOR درباره بازی تبانی شده: “من فکر کردم درآمد سریع عواقب جدی را به دنبال نخواهد داشت”

Cyber ​​TRAKTOR شواهدی از بازی ناعادلانه را Retsu پیدا کرد. این پلیر اعتراف کرد که می خواهد از بازی در مسابقات WePlay درآمدی از شکستش کسب کند.

صحبت های بازیکن:”من از این عمل بسیار متاسفم ، من شخصاً از بچه ها و سازمان CyberTRAKTOR عذرخواهی می کنم. فکر می کنم انگیزه عمل برای همه آشکار است. لطفاً تحریم ها را علیه تیم اعمال نکنید. من فکر کردم که درآمد سریع منجر به چنین عواقب ناگواری برای کل تیم ما نخواهد شد. ”

سایبر TRAKTOR تصمیم گرفته است Retsu را از شركت در مسابقات با برچسب خود حذف كند. این سازمان همچنین اظهار داشت که می تواند همکاری با کل تیم را لغو کند.
اپراتور مسابقات از این سازمان دعوت کرد تا تحقیقات خود را انجام دهد، ضمن اینکه همزمان با کمک تحلیلگران استودیو اوضاع را شناسایی کند.

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن